wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Jabil otwiera nowe centrum projektowe we Wrocławiu
Jabil zamierza zatrudnić we Wrocławiu 30 inżynierów. Jabil
Jabil zamierza zatrudnić we Wrocławiu 30 inżynierów.

Jabil Inc., firma tworząca rozwiązania produkcyjne dla przedsiębiorstw, w październiku 2022 roku uruchomi we Wrocławiu nowe centrum projektowe dla sektora motoryzacyjnego i opieki zdrowotnej. Zainwestuje w nie 3 mln dolarów i zatrudni ponad 30 wysoko wykwalifikowanych inżynierów.

Reklama

Jabil to dostawca rozwiązań produkcyjnych, który pracuje dla wiodących światowych marek w zakresie rynku końcowego, możliwości technicznych i projektowych, wiedzy produkcyjnej, znajomości łańcucha dostaw i globalnego zarządzania produktem. Firmy na całym świecie korzystają z jego rozwiązań, aby wprowadzić swoje produkty na rynek. Zatrudnia ponad 260 tys. pracowników w 100 lokalizacjach w 30 krajach.

Ruszyła rekrutacja nowych pracowników

Obecnie trwa budowa nowej siedziby firmy oraz rekrutacja pracowników. Potrzebni są m.in. inżynierowie – projektanci z zakresu inżynierii elektrycznej i mechanicznej z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, a także specjaliści w zarządzaniu projektami oraz inżynierii produkcji.

Obecność Jabil we Wrocławiu oferuje lokalnym, wysoko wykwalifikowanym talentom możliwość pracy w różnych sektorach nad najnowocześniejszymi technologiami. Chcemy, aby dołączyły do nas osoby, które rozwiją się w kulturze przedsiębiorczości i jednocześnie chcą wspierać światowej klasy marki. Zamierzamy rozwijać nasz zespół przez najbliższych kilka lat.
April Butterfield, wiceprezes ds. technologii w Jabil

Dział HR zostanie przeniesiony do Wrocławia

Wraz z centrum projektowym, Jabil zamierza również przenieść do stolicy Dolnego Śląska swój europejski zespół Human Resources Employee Services (HRES). Wspiera on organizację w realizacji zadań administracyjnych związanych z HR. W skład wrocławskiego zespołu HRES wejdzie 14 osób. Będzie on obsługiwał w ośmiu językach odziały spółki w 10 krajach europejskich, w których Jabil jest obecny.

Wrocław jesr wiodącą lokalizacją dla B&R w Polsce, oferującą wysoko wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednim doświadczeniem. W połączeniu z zapleczem akademickim, które kształci przyszłych inżynierów, strategiczną lokalizacją oraz ugruntowaną pozycją w branży motoryzacyjnej, sprawia, że miasto to jest dla nas atrakcyjnym miejscem do inwestycji.
April Butterfield

Obecnie w Polsce firma zatrudnia 3 tys. osób w swojej siedzibie w Kwidzynie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl