wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Inwestycja Witolda 43 w finale konkursu The Plan Awards 2019

Patryk Załęczny,
Inwestycja Witolda 43 fot. materiały prasowe
Inwestycja Witolda 43

Ogłoszono listę obiektów w poszczególnych kategoriach, które zostały nominowane przez renomowane jury w tegorocznej edycji popularnego konkursu The Plan Awards 2019. Spośród 4 realizacji z Polski w finale znalazła się wrocławska inwestycja Księcia Witolda 43.

Reklama

Poznaliśmy shortlist prestiżowego konkursu The Plan Awards 2019, czyli krótką listę obiektów w poszczególnych kategoriach nominowanych przez renomowane jury. Do finału zakwalifikowały się cztery inwestycje z Polski, w tym wrocławska - budynek Witolda 43, który powstał na Kępie Mieszczańskiej. Za jego realizację odpowiadała firma Nacarat Polska, a projekt został wykonany przez Maćków Pracownia Projektowa. 

Gala finałowa The Plan Awards 2019 odbędzie się w Mediolanie już 24 maja. Wówczas poznamy laureatów w poszczególnych kategoriach. Inwestycja Witolda 43 o miano najlepszej powalczy w kategorii „Housing", w której znalazło się łącznie 25 obiektów.

Nagrody prestiżowego magazynu branżowego The Plan przyznawane są od 2015 roku.

Czytaj także: Nabrzeże Odry przy ul. Księcia Witolda zmieni swoje oblicze

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl