wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Industrias Alegre utworzy 160 miejsc pracy w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, a docelowo 300 przed końcem 2018 roku.

Reklama

Industrias Alegre, przedsiębiorstwo o hiszpańskich korzeniach z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, wiodący dostawca części z tworzyw sztucznych dla sektora samochodowego w ponad dwudziestu krajach, ogłasza otwarcie nowego centrum produkcyjnego w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce.

W nowym centrum produkcyjnym Industrias Alegre planuje zatrudnić ponad 160 operatorów produkcji w ciągu najbliższych 6 miesięcy i przewiduje wzrost wielkości zatrudnienia do ponad 300 pracowników przed końcem 2018 roku. W szczególności spółka poszukuje pracowników do procesów przemysłowych w procesie wytwarzania z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zarówno doświadczonych, jak i bez doświadczenia zawodowego.

Dla zainteresowanych

Poszukiwani:

Poszukiwani są także kandydaci na inne stanowiska pracy w departamentach: produkcja, logistyka, jakość, dział utrzymania ruchu, dział ochrony środowiska i administracji.

o Industrias Alegre

Industrias Alegre to rodzinne przedsiębiorstwo z główną siedzibą w Walencji (Hiszpania), założone w 1953 r., z rocznymi obrotami powyżej 100 000 000 €.

Wysoki poziom nakładów inwestycyjnych w zaawansowany park maszynowy jest niewątpliwie dobrym znakiem i świadczy o długofalowych planach Industrias Alegre związanych z aglomeracją wrocławską. To kolejna inwestycja w branży motoryzacyjnej w naszym regionie w tym roku, potwierdzająca atrakcyjność Dolnego Śląska dla lokowania nowych projektów. Co istotne, poza przedsięwzięciami produkcyjnymi we Wrocławiu i okolicach realizowane są przez firmy polskie i zagraniczne także liczne projekty informatyczne związane z motoryzacją. Ponadto kolejne podmioty tworzą tutaj centra inżynieryjne i badawczo-rozwojowe – komentuje Łukasz Czajkowski, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl