wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Bezpłatny coworking dla klientów
Idea Hub przestrzeń coworkingowa we Wrocławiu
Idea Hub przestrzeń coworkingowa we Wrocławiu

Idea Hub to otwarta właśnie nowa przestrzeń coworkingowa we Wrocławiu. Można tam znaleźć wszystko to, co potrzebne jest przedsiębiorcy w codziennej pracy. Oferta dostępna jest bezpłatnie dla klientów Idea Banku, którzy mają konto firmowe.

Reklama

Biuro coworkingowe Idea Hub powstało przy ul. Św. Mikołaja 72 w siedzibie Idea Banku. Klienci banku, posiadający konto firmowe, bezpłatnie mogą korzystać z biurka, internetu, drukarki i skanera oraz napić się kawy. Z tej oferty, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 19, może jednocześnie korzystać 10 osób.

– Idea Hub to połączenie biura, sali konferencyjnej, przestrzeni do działań networkingowych i placówki bankowej, co daje możliwość stałego korzystania z porad profesjonalnych doradców – mówili w środę, 28 września 2016 r., przedstawiciele Idea Hub prezentując nowa placówkę.

O tym  jak ważna może być taka oferta dla tych, którzy w biznesie stawiają pierwsze kroki opowiadali zaproszeni na spotkanie wrocławscy przedsiębiorcy, rozpoczynający swoją działalność od startupów.

– Na początku nie byliśmy pewni czy pomysł wypali, więc nie zakładaliśmy firmy. Nie mieliśmy miejsca do pracy. Spotykaliśmy się w kawiarni w centrum miasta. Później korzystaliśmy z coworkingu – mówi Marek Kotiuszko, współzałożyciel firmy Motion Group, oferującej atrakcje dla fanów sportów zimowych i letnich

Tomasz Gondek, współpracujący z Deloitte Polska dodaje, że w rozwoju firm potrzebny jest cały ekosystem składający się nie tylko z przestrzeni biurowej, ale także z konkretnych usług np. doradztwa w zakresie pozyskiwania finansowania, czy możliwości networkingu: – Takie miejsca jak Idea Hub to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku – ocenia Tomasz Gondek.

– Młodzi ludzie na samym starcie nie mają budżetu by wynająć doorze wyposażone biuro. Tu mogą spotkać się z kontrahentami by ich biznes się rozwijał – podkreśla Cezary Rutka, sekretarz Loży Dolnośląskiej BCC.

Idea Hub przy ul. Św. Mikołaja, to pierwsza tego rodzaju placówka Idea Banku we Wrocławiu. Podobne miejsca znajdują się Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl