wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 7°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Hotel B&B Wrocław przy ul. Ks. Piotra Skargi (fot. B&B)

W tym miesiącu swoje pierwsze urodziny świętuje hotel B&B Wrocław Centrum. Trzeci, po B&B Toruń oraz B&B Warszawa-Okęcie, obiekt sieci B&B Hotels w Polsce został otwarty dla klientów 25 listopada 2013 r. i na trwałe wpisał się w hotelową mapę stolicy Dolnego Śląska.

Reklama

- Od otwarcia hotelu odwiedziło nas już prawie 36,5 tysiąca osób – mówi Łukasz Kaleta dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum. - Zdecydowaną większość stanowią Polacy - blisko 88 proc., jednak odwiedzają nas również cudzoziemcy, głównie Niemcy, Włosi i Francuzi.

Goście odwiedzający hotel B&B Wrocław Centrum doceniają przede wszystkim jego znakomitą lokalizację. Położony jest bowiem w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Ks. Piotra Skargi, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta, Galerii Dominikańskiej oraz w bliskiej odległości od Dworca Głównego PKP.

- Centralna lokalizacja sprawia, że odwiedzają nas zarówno osoby podróżujące służbowo, jak również liczni turyści. – twierdzo Łukasz Kaleta. – dzięki temu w zaledwie rok od otwarcia nasz hotel stał się rozpoznawalnym miejscem na hotelowej mapie Wrocławia 

B&B Wrocław Centrum to pięciokondygnacyjny obiekt

Udostępnia swoim gościom 140 komfortowych pokoi, w tym między innymi pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje rodzinne. Każdy z nich posiada dostęp do bezpłatnego szybkiego Internetu oraz klimatyzację. Ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta, każdy z nich wyposażony jest w system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz.

Co ważne dla właścicieli czworonogów, w hotelu B&B Wrocław Centrum mogą się również zatrzymać osoby podróżujące ze swoimi zwierzętami. Natomiast na zmotoryzowanych gości czeka 40 miejsc postojowych zarówno na parkingu podziemnym, jak i na naziemnym. Z kolei dla gości przybywających do stolicy Dolnego Śląska w sprawach biznesowych, hotel oferuje salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. 

Z okazji swoich pierwszych urodzin hotel przygotował specjalną ofertę dla swoich gości – w urodzinowym tygodniu od poniedziałku 24 listopada do niedzieli 30 listopada obowiązywać będzie niższa cena weekendowa za każdy wynajęty pokój.

Hotel B&B Wrocław Centrum jest trzecim obiektem należącym do sieci B&B w Polsce. Jako pierwszy został otwarty hotel B&B w Toruniu, a jako drugi B&B Warszawa-Okęcie. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl