wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Ruszyła budowa HB1820. Nowe mieszkania na Przedmieściu Oławskim
Wizualizacja HB1820 Eiffage
Wizualizacja HB1820

Wmurowaniem kamienia węgielnego rozpoczęto budowę kamienicy HB1820 na Przedmieściu Oławskim. Mieszkańcy wprowadza się tam pod koniec 2022 r. Inwestorem jest deweloper z międzynarodowej grupy Eiffage, która mocno stawia na Wrocław.

HB1820 przy ul. Hauke-Bosaka

Przy ul. Hauke-Bosaka 18 i 20 powstanie jest 7-piętrowy budynek mieszkalny z reprezentacyjnym lobby z recepcją oraz garażem. Deweloperem inwestycji HB1820 jest Eiffage Immobilier Polska (EIP), a jej wykonawcą Eiffage Polska Budownictwo (EPB). HB1820 to druga, po Atmo na Kępie Mieszczańskiej, inwestycja realizowana przez EIP we Wrocławiu.

  • Grupa Eiffage jest we Wrocławiu dobrze znana, chociażby z wykonania kompleksu OVO i apartamentowca Thespian.
  • Jako deweloper dopiero rozpoczyna działalność w mieście, z którym wiąże ambitne plany.
Od lewej Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska i Denis Mathern, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo Fot. Anna Krawczyńska
Od lewej Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska i Denis Mathern, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo
Wrocław to jeden z najważniejszych punktów naszej strategii rozwoju w. Będziemy tu realizować projekty wpisujące się w bieżące trendy oraz dostosowane do aktualnych potrzeb i preferencji osób potrzebujących mieszkań. Jednocześnie pod pewnymi względami będą one ponadczasowe. HB1820 to idealny przykład takiego projektu. Łączy on w sobie najlepszą architekturę z nowoczesnym budownictwem i stylistyką.

Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska

HB1820 na Przedmieściu Oławskim

Obie firmy, Eiffage Immobilier Polska i Eiffage Polska Budownictwo, wchodzą w skład tej samej międzynarodowej grupy budowlanej – Eiffage. Jej model działania opiera się na ścisłej współpracy pomiędzy deweloperem a generalnym wykonawcą.

Od ponad 30 lat Eiffage Polska Budownictwo wspiera swoją wiedzą i kompetencjami wielu inwestorów. Na koncie mamy realizację ponad 700 obiektów, również we Wrocławiu. Wraz z rozwojem grupy Eiffage w Polsce, rozwijamy też kolejne, własne inwestycje pod marką Eiffage. Taka synergia branż przynosi ogromne korzyści, o czym już wkrótce przekonają się kolejni mieszkańcy, tym razem we wrocławskim HB1820.

Denis Mathern, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo

HB1820 – budowa do końca 2022 r.

Projekt HB1820 powstał we wrocławskiej pracowni Panda Studio. W budynku zaprojektowano 96 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i wielkości od 26 do 100 mkw. Inwestor zaznacza, że dostępne będę także prywatne ogródki. Zostały one zaprojektowane i rozmieszczone w nietypowy sposób – w układzie tarasowym na pierwszym piętrze. Budowa HB1820 na Przedmieściu Oławskim potrwa do końca 2022 roku.

Eiffage Immobilier Polska

Eiffage Immobilier Polska to część międzynarodowej grupy Eiffage – jednej z 10 największych grup budowlanych w Europie. Do najbardziej uznanych, światowych realizacji Eiffage należą: szklana piramida Luwru, najwyższy w Europie wiadukt drogowy w Millau i charakterystyczne żagle Opery w Sydney.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl