www.wroclaw.pl

  Ruszyła budowa HB1820. Nowe mieszkania na Przedmieściu Oławskim

  Wmurowaniem kamienia węgielnego rozpoczęto budowę kamienicy HB1820 na Przedmieściu Oławskim. Mieszkańcy wprowadza się tam pod koniec 2022 r. Inwestorem jest deweloper z międzynarodowej grupy Eiffage, która mocno stawia na Wrocław.

  Wizualizacja HB1820 Fot. Eiffage
  Wizualizacja HB1820

  HB1820 przy ul. Hauke-Bosaka

  Przy ul. Hauke-Bosaka 18 i 20 powstanie jest 7-piętrowy budynek mieszkalny z reprezentacyjnym lobby z recepcją oraz garażem. Deweloperem inwestycji HB1820 jest Eiffage Immobilier Polska (EIP), a jej wykonawcą Eiffage Polska Budownictwo (EPB). HB1820 to druga, po Atmo na Kępie Mieszczańskiej, inwestycja realizowana przez EIP we Wrocławiu.

  • Grupa Eiffage jest we Wrocławiu dobrze znana, chociażby z wykonania kompleksu OVO i apartamentowca Thespian.
  • Jako deweloper dopiero rozpoczyna działalność w mieście, z którym wiąże ambitne plany.
  Od lewej Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska i Denis Mathern, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo Fot. Anna Krawczyńska
  Od lewej Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska i Denis Mathern, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo
  Wrocław to jeden z najważniejszych punktów naszej strategii rozwoju w. Będziemy tu realizować projekty wpisujące się w bieżące trendy oraz dostosowane do aktualnych potrzeb i preferencji osób potrzebujących mieszkań. Jednocześnie pod pewnymi względami będą one ponadczasowe. HB1820 to idealny przykład takiego projektu. Łączy on w sobie najlepszą architekturę z nowoczesnym budownictwem i stylistyką.

  Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska

  HB1820 na Przedmieściu Oławskim

  Obie firmy, Eiffage Immobilier Polska i Eiffage Polska Budownictwo, wchodzą w skład tej samej międzynarodowej grupy budowlanej – Eiffage. Jej model działania opiera się na ścisłej współpracy pomiędzy deweloperem a generalnym wykonawcą.

  Od ponad 30 lat Eiffage Polska Budownictwo wspiera swoją wiedzą i kompetencjami wielu inwestorów. Na koncie mamy realizację ponad 700 obiektów, również we Wrocławiu. Wraz z rozwojem grupy Eiffage w Polsce, rozwijamy też kolejne, własne inwestycje pod marką Eiffage. Taka synergia branż przynosi ogromne korzyści, o czym już wkrótce przekonają się kolejni mieszkańcy, tym razem we wrocławskim HB1820.

  Denis Mathern, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo

  HB1820 – budowa do końca 2022 r.

  Projekt HB1820 powstał we wrocławskiej pracowni Panda Studio. W budynku zaprojektowano 96 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i wielkości od 26 do 100 mkw. Inwestor zaznacza, że dostępne będę także prywatne ogródki. Zostały one zaprojektowane i rozmieszczone w nietypowy sposób – w układzie tarasowym na pierwszym piętrze. Budowa HB1820 na Przedmieściu Oławskim potrwa do końca 2022 roku.

  Eiffage Immobilier Polska

  Eiffage Immobilier Polska to część międzynarodowej grupy Eiffage – jednej z 10 największych grup budowlanych w Europie. Do najbardziej uznanych, światowych realizacji Eiffage należą: szklana piramida Luwru, najwyższy w Europie wiadukt drogowy w Millau i charakterystyczne żagle Opery w Sydney.