wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Grzegorz Jabłoński, prezes zarządu Fream

Własna firma to ciągłe wyzwania, ale też niesamowita satysfakcja. Dzięki Fream możemy mieć wpływ na to, jakie produkty tworzymy dla klientów, ale też na to, które projekty chcemy robić.

Reklama

Moją firmę założyłem ponieważ...

Zawsze chciałem dostarczać software najwyższej jakości, mając na niego bezpośredni wpływ. Własna firma to ciągłe wyzwania, ale też niesamowita satysfakcja. Dzięki Fream możemy mieć wpływ na  to, jakie produkty tworzymy dla klientów, ale też na to, które projekty chcemy robić. Zawsze moim głównym celem było zdobywanie ciekawych i ambitnych technologicznie projektów. 

Prowadzę swój biznes we Wrocławiu, dlatego że...

Wrocław to miasto, w którym żyję i które bardzo lubię. Wrocław ze swoim zapleczem uniwersyteckim jest również miejscem, gdzie można pozyskać bardzo ciekawych ludzi do pracy, pełnych entuzjazmu zapaleńców, z ogromną wiedzą merytoryczną. To również miasto dające duże możliwości biznesowe, chociażby przez dobrą komunikację z innymi dużymi ośrodkami w Polsce i za granicą. 

Jestem najbardziej dumny z...

Długoterminowych relacji z klientami Fream. Przez lata działalności mamy nieskazitelną reputacje i jesteśmy postrzegani jako firma dostarczająca projekty na czas, zaangażowana, kreatywna, a przede wszystkim działającą w oparciu o najnowsze technologie.

Jestem dumny z tego, że w naszym portfolio klientów są największe i rozpoznawalne na świecie marki, że zaufali nam najwięksi.

Dziś moje największe wyzwanie to...

Powiększający się zespół, którym trzeba zarządzić. Największym atutem każdej firmy są wysoce wykwalifikowani ludzie, którzy muszą czuć się docenieni i którzy musza dostawać ciekawe projekty do realizacji. Nie zawsze jednak ciekawy projekt to projekt wysokomarżowy.  Dlatego wyzwaniem jest również znalezienie projektów spełniających te dwa elementy.

W biznesie kieruje się następującymi zasadami...

Po pierwsze zadowoleni pracownicy - to podstawa. Bez dobrej atmosfery w pracy, zaangażowania pracowników w projekty nie dostarczymy wymaganego przez klienta efektu. Po drugie zadowoleni klienci i długotrwałe relacje z nimi Po trzecie nigdy nie obiecujemy tego, czego nie możemy albo nie umiemy zrealizować. Po czwarte terminowość Po piąte najwyższej jakości oprogramowanie oparte o nowe technologie. Po szóste zaufanie

Tym, którzy myślą o własnej firmie poradziłbym, aby...

Uzbroili się w cierpliwość i wytrwałość. Prowadzenie własnej firmy to ciężka praca, która trwa 24 godziny i towarzyszy nam cały czas. Nie można po prostu zamknąć drzwi i wyjść. W pewnym sensie posiadanie własnej firmy to jak bycie kapitanem statku. Zawsze schodzisz z niego ostatni, bez względu na to, co się dzieje. Dochodzi również świadomość odpowiedzialności za osoby, które u Ciebie pracują - każdy ma różne zobowiązania, rodzinę, kredyty itd.

Jako szef ponosisz w pewnym sensie również odpowiedzialność za te elementy.

Zdecydowałem się na udział w Made in Wrocław bo...

Chciałbym pokazać, że Wrocław ma czym się pochwalić. We Wrocławiu jest wiele firm, które tworzą własne, ciekawe produkty, które nie odbiegają jakością i pomysłowością od tych tworzonych na świecie czy w Dolinie Krzemowej. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl