wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Galeria Pilczycka już otwarta
Galeria Pilczycka źródło: inwestor
Galeria Pilczycka

Czwartek, 6 października 2016 r., to pierwszy dzień, kiedy mieszkańcy Kozanowa i okolic mogli zrobić zakupy i załatwić niektóre sprawunki w nowym pawilonie handlowym - Galerii Pilczyckiej. Znajduje się ona pomiędzy ulicami Pilczycką, Kozanowską i Dokerską.

Reklama

Galeria Pilczycka to czterokondygnacyjny budynek, w którym znajdują się zarówno sklepy, biura, jak i punkty usługowe.

– W naszej galerii swoje miejsce znalazły m.in. sklep Piotr i Paweł, drogeria Rossmann oraz sklep z odzieżą i artykułami wyposażenia wnętrz Pepco – mówi Leszek Nowak, zarządzający Galerią Pilczycką. – Jest również kiosk, piekarnia, laboratorium diagnostyczne i gabinety lekarskie.

Na jednym z pięter zaplanowano również biura spółdzielni  mieszkaniowej „Energetyk”.

Obiekt będzie miał łączną powierzchnię ponad 3,1 tys. mkw. Obok budynku powstało także 70 miejsc postojowych dla klientów galerii. Galeria Pilczycka będzie czynna przez cały tydzień: sklep Piotr i Paweł od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 22, a w niedziele od 8 do 20, pasaż handlowy codziennie od godz. 9 do 21, natomiast centrum diagnostyczne będzie przyjmować pacjentów w dni powszednie już od godz. 6 rano. Z kolei zlokalizowana tam apteka ma być docelowo czynna całą dobę. Specjalne okienko będzie się znajdowało od ul. Pilczyckiej.

fot. inwestor

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl