www.wroclaw.pl

  Galeria Pilczycka już otwarta

  Czwartek, 6 października 2016 r., to pierwszy dzień, kiedy mieszkańcy Kozanowa i okolic mogli zrobić zakupy i załatwić niektóre sprawunki w nowym pawilonie handlowym - Galerii Pilczyckiej. Znajduje się ona pomiędzy ulicami Pilczycką, Kozanowską i Dokerską.

  Galeria Pilczycka Fot. źródło: inwestor
  Galeria Pilczycka

  Galeria Pilczycka to czterokondygnacyjny budynek, w którym znajdują się zarówno sklepy, biura, jak i punkty usługowe.

  – W naszej galerii swoje miejsce znalazły m.in. sklep Piotr i Paweł, drogeria Rossmann oraz sklep z odzieżą i artykułami wyposażenia wnętrz Pepco – mówi Leszek Nowak, zarządzający Galerią Pilczycką. – Jest również kiosk, piekarnia, laboratorium diagnostyczne i gabinety lekarskie.

  Na jednym z pięter zaplanowano również biura spółdzielni  mieszkaniowej „Energetyk”.

  Obiekt będzie miał łączną powierzchnię ponad 3,1 tys. mkw. Obok budynku powstało także 70 miejsc postojowych dla klientów galerii. Galeria Pilczycka będzie czynna przez cały tydzień: sklep Piotr i Paweł od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 22, a w niedziele od 8 do 20, pasaż handlowy codziennie od godz. 9 do 21, natomiast centrum diagnostyczne będzie przyjmować pacjentów w dni powszednie już od godz. 6 rano. Z kolei zlokalizowana tam apteka ma być docelowo czynna całą dobę. Specjalne okienko będzie się znajdowało od ul. Pilczyckiej.

  fot. inwestor