wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławski startup udostępnia wirtualne prezentowanie nieruchomości. #WROinspiruje
Wrocławski startup udostępnia wirtualne prezentowanie nieruchomości. #WROinspiruje źródło: Fream

Evryplace – platforma przeznaczona do prezentowania przestrzeni za pomocą zdjęć sferycznych uruchomiła funkcję „Zdalnej prezentacji nieruchomości”. Dzięki niej, zarówno agent nieruchomości jak i klienci mogą uczestniczyć w prezentacji nieruchomości, bez potrzeby spotykania się osobiście. Teraz wrocławski startup udostępnia niektóre możliwości swojego narzędzia bezpłatnie i włącza się w akcję #WROinspiruje.

Reklama

Przedstawiciele wrocławskiej spółki Fream podkreślają, że w krajach, w których rozprzestrzenia się koronawirus, odnotowano znaczący spadek w obrocie nieruchomości.

 – Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę charakter pracy pośrednika, który codziennie spotyka się z dużą liczbą klientów zainteresowanych nabyciem lub sprzedażą nieruchomości – podkreśla Magdalena Holak ze spółki Fream.

Firma przygotowała filmy pokazujące jak w praktyce działa Evryplace i funkcja „Prezentacji online”.

Grzegorz Jabłoński, prezes Fream zauważa: – Rosnące obawy przed potencjalnym spowolnieniem rynku, wywołanym wprowadzeniem środków zapobiegawczych, czy działaniach podejmowanych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa powodują, że szukamy różnych narzędzi, które pozwolą nam na zdalną pracę. Jest to szczególnie istotne, gdy nie jesteśmy w stanie określić, jak długo może jeszcze potrwać epidemia.

Bezpłatne narzędzie

Agenci nieruchomości i ich klienci mogą korzystać ze zdalnego prezentowania nieruchomości, wykorzystując do tego Evryplace. Spółka zdecydowała się na udostępnienie funkcjonalności zdalnej prezentacji bezpłatnie.

– Funkcjonalność „Zdalnej Prezentacji” pozwala zaprosić klienta do zdalnego oprowadzania po nieruchomości, uwiecznionej na zdjęciach panoramicznych. Klient, uruchamiając link do prezentacji w przeglądarce, na smartfonie, czy na tablecie, może połączyć się z agentem i wirtualnie „spacerować” po nieruchomości, niemal tak samo, jakby był osobiście oprowadzany po nieruchomości – dodaje Magdalena Holak.

Wszyscy użytkownicy Pakietu Business oraz Basic korzystający z Evryplace będą mogli używać bezpłatnie funkcjonalności zdalnej prezentacji przez okres najbliższych 3 miesięcy.

#WROinspiruje – wrocławskie firmy dzielą się wiedzą

#WROinspiruje – w ramach tej akcji wrocławskie firmy dzielą się swoją wiedzą online. Chętnych nie brakuje. Oferują m.in. bezpłatne e-konsultacje, wsparcie, pomoc i naukę tańca.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl