wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 17:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Franchising Fair w Hali Stulecia
Franchising Fair w Hali Stulecia

cc

Przedsiębiorcy  oraz inwestorzy z kapitałem, którzy poszukują pomysłu na swój biznes i chcieliby go prowadzić pod znaną marką, będą mieli okazję zapoznać się z ofertami takiej współpracy na targach systemów franczyzowych - Franchising Fair, które odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia, w dniach 18-19 kwietnia 2015 roku. Jest to największe w Polsce wydarzenie tego typu. 

Reklama

Targi systemów franczyzowych to dwa dni biznesowe, podczas których osoby zainteresowane prowadzeniem własnej działalności pod szyldem znanej marki będą mogli poznać prestiżowych przedstawicieli z różnych branż. Natomiast firmy świadczące systemy franczyzowe będą miały szansę przedstawić swoją ofertę przedsiębiorcom zainteresowanym rozwojem działalności pod ich brandem. Franchising Fair to przede wszystkim  platforma do spotkań i rozmów biznesowych przedstawicieli sieci franczyzowych z osobami zainteresowanymi otwarciem swojego biznesu.

Swoją ofertę zaprezentują systemy franczyzowe takich branż jak: produkcja oraz sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, usługi dla biznesu, budownictwo, gastronomia, reklama, edukacja, finanse, produkcja odzieży, motoryzacja, nieruchomości, turystyka oraz usługi zdrowotne. 

Wystawcy wprowadzą potencjalnych partnerów w tajniki systemów sieciowych. Opowiedzą o wszelkich aspektach prowadzenia takiej formy biznesu – czy i jaki jest wymagany kapitał początkowy, jak istotne jest doświadczenie w prowadzeniu biznesu, jakie wsparcie w jego prowadzeniu oferuje franczyzodawca oraz jakie są prawa i obowiązki franczyzobiorcy.Targom będą towarzyszyć liczne konferencje i panele dyskusyjne, które dostarczą odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców zagadnienia związane z systemem franczyzowym.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl