wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławskie firmy w drodze do USA
Uczestnicy spotkania Janszu Krzeszowski
Uczestnicy spotkania

Eksport, podatki i startupy – na te i inne tematy dotyczące ekspansji na rynku w Stanach Zjednoczonych dyskutowano na konferencji w Zachodniej Izbie Gospodarczej. Gościem specjalnym była dr. hab. Justyna Regan, wrocławianka a obecnie radca prawny w USA.

Reklama

Konferencję razem z Zachodnią Izbą Gospodarczą zorganizowali: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i American Chamber od Commerce.

W trakcie spotkania poruszano zagadnienia dotyczące eksportu na rynek USA. Omawiano pierwsze kroki do nawiązania współpracy z agentem lub dystrybutorem na rynku amerykańskim. Ekspert, Justyna Regan opowiadała również o założeniu spółki zależnej, wyborze lokalizacji na firmę, czy zachętach, które dla inwestorów oferuje amerykański rynek.  Dużo czasu poświęcono też systemowi podatkowemu w USA, amerykańskim zasadom ochrony własności intelektualnej oraz firmom typu startup.

Wszyscy nieobecni na konferencji mogą poznać odpowiedzi na wiele pytań związanych z amerykańskim rynkiem oglądając relację wideo.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl