wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dr Janusz Piechota, prezes zarządu Amplicon

Od początku mamy poczucie, że miasto Wrocław nas wspiera nasz rozwój w sposób bezpośredni lub pośredni poprzez różne inicjatywy. Ponadto, wszyscy członkowie naszego zespołu, to wieloletni pracownicy lub wychowankowie wrocławskich uczelni.

Reklama

Moją firmę założyłem ponieważ...

Potrzebowałem ambitnego wyzwania w życiu zawodowym. Wyzwania, które pozwoliłoby wykorzystać moją dotychczasową wiedzę i umiejętności dając mi jednocześnie inspirację i potrzebę dalszego rozwoju. Pomysł na biznes narodził się podczas wielu rozmów z moją wspólniczką, Małgorzatą Piskozub. Po kilku miesiącach przygotowań założyliśmy firmę Amplicon.

Prowadzę swój biznes we Wrocławiu, dlatego że...

To świetne miejsce do prowadzenia własnego biznesu. W naszym przypadku kluczowe było wsparcie oferowane przez Wrocławski Park Technologiczny w postaci inkubatora przedsiębiorczości i specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego.  

Jestem najbardziej dumny z...

Naszego niewielkiego zespołu, który udało się zbudować w ciągu czterech lat funkcjonowania firmy. Dzięki jego ciężkiej pracy i zaangażowaniu firma się rozwija i stopniowo osiąga kolejne stawiane sobie cele.

Dziś moje największe wyzwanie to...

Wkroczenie na rynek specjalistycznej diagnostyki medycznej zdominowany przez duże międzynarodowe koncerny.

W biznesie kieruję się następującymi zasadami...

Rzetelność, uczciwość i zaufanie, to podstawowe zasady, którymi kierujemy się wobec każdego, kto trafia do naszej firmy, jako pracownik, poważny kontrahent, czy drobny klient. W zamian wymagamy dokładnie tego samego. 

Tym, którzy myślą o własnej firmie poradziłbym, aby...

Przestali myśleć i zaczęli działać.

Zdecydowałem się na udział w Made in Wrocław bo...

Zgodnie z nazwą wydarzenia zostaliśmy „stworzeni” we Wrocławiu i przez Wrocław. Według mnie nie było i nadal nie ma w Polsce miasta, które oferowałoby infrastrukturę umożliwiającą powstanie i rozwój takiej firmy, jak nasza. Od początku mamy poczucie, że miasto Wrocław nas wspiera nasz rozwój w sposób bezpośredni lub pośredni poprzez różne inicjatywy.  Ponadto, wszyscy członkowie naszego zespołu, to wieloletni pracownicy lub wychowankowie wrocławskich uczelni.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl