wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Artykuł sponsorowany Wrocławska firma produkująca materace – Frankhauer SC opracowała uniwersalny materac do spania. Czy jeden materac może być odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich? Okazuje się, że tak. Materac Sensit, bo o nim mowa cechuje się parametrami tak dobranymi, aby spełniać oczekiwania większości konsumentów. 

Reklama

Materac Sensit

Tempo życia w dużym mieście oraz pogoń za karierą sprawiają, że mamy coraz mniej czasu, w tym również na sen. Warto więc zadbać o jego jakość, a najlepiej nam w tym pomoże odpowiedni materac. Materac Sensit spełnia oczekiwania aż 98% kupujących. Dlaczego jest on tak niepowtarzalny? Został wykonany z trzech rodzajów pianek: lateksu, pianki termoelastycznej oraz pianki wysokoelastycznej. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie pianki, które wpływają na wysoką jakość produktu oraz zapewniają idealną amortyzację sylwetki. Baza materaca została wykonana z pianki wysokoelastycznej o wysokim stopniu gęstości, co sprawia, iż materac jest bardzo stabilny i wytrzymały. Kolejną warstwą jest pianka memory, która ma za zadanie niwelować ucisk na sylwetkę, a na samej górze materaca znajduje się elastyczny lateks, który bardzo szybko dopasowuje się do kształtu ciała dzięki elastyczności punktowej. Dzięki takiej budowie, materac jest wygodny dla osób o niemal każdej wadze.

Zdecydowanym atutem jest również antyalergiczny pokrowiec, który można wyprać w pralce.

Sensit we Wrocławiu

Materac Sensit można bezpłatnie testować przez 30 dni. W przypadku niespełnienia oczekiwań, materac można zwrócić bez żadnych konsekwencji. Brzmi zachęcająco, jednak zawsze przed dokonaniem zakupu warto zobaczyć produkt, sprawdzić staranność jego wykonania oraz na chwilę położyć się na nim. Materac Sensit znajduje się na ekspozycji w sklepie Materace Dla Ciebie mieszczącym się w centrum miasta w Galerii Wnętrz Domar na I piętrze. Drugim salonem z materacami we Wrocławiu, w którym znajdziemy model Sensit jest sklep Sleeptime znajdujący się przy al. Armii Krajowej w Centrum AB. Pojawia się więc idealna okazja, by przed zakupem i testowaniem materaca wypróbować go wstępnie w sklepie z materacami oraz zasięgnąć opinii specjalisty.

Oszczędność czasu i miejsca

Dzięki materacowi Sensit, nie musisz już tracić czasu na szukanie idealnego materaca. Po zamówieniu materac Sensit trafia pod wskazany adres w ciągu 24 h od wysyłki i to bez względu na wybrany rozmiar. Materac jest pakowany próżniowo, zwinięty w rulon i zapakowany w wygodny w transporcie karton.

Zapraszamy na naszą stronę sensit.pl oraz do odwiedzin naszych salonów.

Zespół Frankhauer SC

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl