wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 7°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Przedłużony termin zgłoszeń do Dolnośląskich Gryfów

Katarzyna Kunka,
źródło: organizatorzy

Do 3 października 2020 roku przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń firm, instytucji i samorządów, które chcą zdobyć jedną ze statuetek tegorocznego Gryfa

Reklama

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to z pewnością atuty jego laureatów. Aby kandydatom do tej nagrody dodatkowo ułatwić wzięcie udziału w tegorocznej edycji przedsięwzięcia, termin składania zgłoszeń został przedłużony do 3 października 2020 r.

- Ostatnie miesiące były dość trudne zarówno dla przedsiębiorców, jak i samorządów – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Również my, organizatorzy konkursu, do końca nie byliśmy pewni, czy w tym roku będzie możliwe zorganizowanie tego wydarzenia. Na szczęście udało się. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że potencjalni kandydaci do nagrody Dolnośląskiego Gryfa, mieli mniej czasu na przygotowanie się do uczestnictwa w konkursie. Dlatego dla ich wygody, postanowiliśmy przesunąć termin przyjmowania zgłoszeń o kilka dni. Mam nadzieję, że dzięki temu rywalizacja będzie naprawdę imponująca.    

Osiem kategorii

W tym roku przedsiębiorstwa i samorządy będą walczyć o statuetki Dolnośląskiego Gryfa w ośmiu kategoriach: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes / rozwój, Dolnośląski Produkt Roku, Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, Nowoczesny pracodawca, Lider transformacji biznesu, Firma świadoma ekologicznie oraz Samorząd wspierający biznes.

O przyznaniu nominacji, a następnie statuetek Dolnośląskiego Gryfa decyduje Kapituła Konkursu, do której należą rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, przedstawiciele dolnośląskich samorządów oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska, odnoszący sukcesy nie tylko na rynku krajowym, lecz także zagranicznym.

Wielka Gala Biznesu na Stadionie Wrocław

– Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich, którzy chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami – mówi Marek Pasztetnik. – Mam nadzieję, że podobnie jak poprzednie edycje naszego konkursu, również tegoroczna będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i samorządów, a wyróżnione i nagrodzone firmy oraz instytucje staną się kolejnymi wizytówkami Dolnego Śląska.

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, wieńcząca 17. edycję konkursu, odbędzie się 26 października 2020 roku na Stadionie Wrocław.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny firma PwC.

Zgłoszenia do udziału w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” można przesyłać do 3 października 2020 roku. Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie organizatorów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl