www.wroclaw.pl

  Concordia Design Wrocław w konkursie „Building of the Year”. Zagłosuj

  Concordia Design Wrocław czyli kamienica na Wyspie Słodowej 7 walczy w międzynarodowym konkursie „Building of the Year” organizowanym przez ArchDaily – największą na świecie platformę architektoniczną. O wyniku konkursu zdecyduje głosowanie

  Concordia Design Wrocław Fot. mat. inwestora
  Concordia Design Wrocław

  Otwarta w 2020 r. Concordia Design Wrocław to centrum kreatywności i biznesu. Concordia powstała w wyremontowanej i przebudowanej kamienicy na Wyspie Słodowej 7. Walory budynku doceniono w prestiżowym konkursie architektonicznym ArchDaily, w którym nominowani walczą o tytuł „Building Of The Year”.

  Pojawienie się na portalu ArchDaily, to dla nas duże wyróżnienie. W końcu platformę odwiedzają miliony architektów i fanów architektury na całym świecie. Cieszymy się, że na naszą inwestycję można głosować w dwóch różnych kategoriach konkursu “Building of the Year”. Concordia z jednej strony jest wyjątkowa jako całość, ale też ma w sobie unikatowe przestrzenie jak np. wnętrze restauracji z muralem Alicji Białej

  Ewa Voelkel-Krokowicz, właścicielka Concordia Design Wrocław

  O „Building of the Year” zdecyduje głosowanie

  Concordia Design Wrocław zyskała uznanie największej na świecie platformy architektonicznej – ArchDaily, miesięcznie portal notuje ponad 13 mln wizyt, ma miliony fanów w mediach społecznościowych.

  ArchDaily opisał wrocławską inwestycję, a teraz można na nią głosować w konkursie “Building of the Year”. I to w dwóch kategoriach: biura oraz architektura wnętrz. W pierwszym przypadku chodzi o projekt budynku autorstwa MVRDV – jednego z najlepszych biur architektonicznych w Europie. W tym drugim – o projekt przestrzeni restauracyjnej, zrealizowany przez pracownię mode:lina.

  Głosowanie na obiekty, które znajdą się w finałowej piątce każdej z 15 kategorii, potrwa do 10 lutego. Zwycięzcę – w głosowaniu od 10 do 18 lutego – również wybiorą użytkownicy platformy My ArchDaily.

  Centrum kreatywności i biznesu

  Jak podkreśla inwestor Concordia Design Wrocław łączy w sobie przestrzeń odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy i nowoczesną część przystosowaną do nowych funkcjonalności. Jest tam miejsce dla gastronomii, biur i coworkingu, a także kompleksowe centrum eventowe. Atutem obiektu jest także otwarty taras z widokiem na miasto, a elementem wyróżniającym gigantyczny mural Alicji Białej.