wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 15:30

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Concordia Design Wrocław w konkursie „Building of the Year”. Zagłosuj
Concordia Design Wrocław mat. inwestora
Concordia Design Wrocław

Concordia Design Wrocław czyli kamienica na Wyspie Słodowej 7 walczy w międzynarodowym konkursie „Building of the Year” organizowanym przez ArchDaily – największą na świecie platformę architektoniczną. O wyniku konkursu zdecyduje głosowanie

Reklama

Otwarta w 2020 r. Concordia Design Wrocław to centrum kreatywności i biznesu. Concordia powstała w wyremontowanej i przebudowanej kamienicy na Wyspie Słodowej 7. Walory budynku doceniono w prestiżowym konkursie architektonicznym ArchDaily, w którym nominowani walczą o tytuł „Building Of The Year”.

Pojawienie się na portalu ArchDaily, to dla nas duże wyróżnienie. W końcu platformę odwiedzają miliony architektów i fanów architektury na całym świecie. Cieszymy się, że na naszą inwestycję można głosować w dwóch różnych kategoriach konkursu “Building of the Year”. Concordia z jednej strony jest wyjątkowa jako całość, ale też ma w sobie unikatowe przestrzenie jak np. wnętrze restauracji z muralem Alicji Białej
Ewa Voelkel-Krokowicz, właścicielka Concordia Design Wrocław

O „Building of the Year” zdecyduje głosowanie

Concordia Design Wrocław zyskała uznanie największej na świecie platformy architektonicznej – ArchDaily, miesięcznie portal notuje ponad 13 mln wizyt, ma miliony fanów w mediach społecznościowych.

ArchDaily opisał wrocławską inwestycję, a teraz można na nią głosować w konkursie “Building of the Year”. I to w dwóch kategoriach: biura oraz architektura wnętrz. W pierwszym przypadku chodzi o projekt budynku autorstwa MVRDV – jednego z najlepszych biur architektonicznych w Europie. W tym drugim – o projekt przestrzeni restauracyjnej, zrealizowany przez pracownię mode:lina.

Głosowanie na obiekty, które znajdą się w finałowej piątce każdej z 15 kategorii, potrwa do 10 lutego. Zwycięzcę – w głosowaniu od 10 do 18 lutego – również wybiorą użytkownicy platformy My ArchDaily.

Centrum kreatywności i biznesu

Jak podkreśla inwestor Concordia Design Wrocław łączy w sobie przestrzeń odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy i nowoczesną część przystosowaną do nowych funkcjonalności. Jest tam miejsce dla gastronomii, biur i coworkingu, a także kompleksowe centrum eventowe. Atutem obiektu jest także otwarty taras z widokiem na miasto, a elementem wyróżniającym gigantyczny mural Alicji Białej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl