wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Jak wyczyścić 16 typów posadzek? We Wrocławiu powstało pierwsze w Polsce Centrum Szkoleń Produktowych
Uczestnicy szkoleń zdobędą praktyczną wiedzę o utrzymaniu czystości w obiektach publicznych. Impel
Uczestnicy szkoleń zdobędą praktyczną wiedzę o utrzymaniu czystości w obiektach publicznych.

Grupa Impel uruchomiła we Wrocławiu pierwsze w Polsce centrum szkoleniowe w zakresie technik utrzymania czystości oraz nowoczesnych i proekologicznych technologii stosowanych w branży zarządzania nieruchomościami. Projekt powstał we współpracy z największymi producentami profesjonalnych maszyn i chemii do utrzymania czystości. Poznajcie szczegóły.

Reklama

Centrum Szkoleń Produktowych to miejsce praktycznego doskonalenia umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami stosowanymi w usługach dla branży Facility Management, czyli zarządzania obiektami. Będzie to przestrzeń szkoleniowa dla pracowników zajmujących się utrzymaniem czystości oraz osób odpowiedzialnych za nadzór nad jakością tych usług. 

Realizujemy usługi utrzymania czystości dla kilku tysięcy klientów biznesowych, w tym dużych klientów sieciowych. Jako największa taka firma w Polsce, jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za wdrażanie nowych trendów, ale przede wszystkim za nieustanne podnoszenie kompetencji naszych pracowników, szczególnie w zakresie nowoczesnych technologii
Tomasz Grabski, dyrektor ds. centrum szkoleń technologicznych w Grupie Impel

Idealnie umyją okna, wyczyszczą kasę sklepową

Centrum podzielone jest na strefę szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W tej drugiej na powierzchni 300 mkw. znajduje się m.in. 16 rodzajów podłoży, wymagających odmiennych technik sprzątania i konserwacji, gdzie po szkoleniu teoretycznym uczestnicy mogą sprawdzić wiedzę w praktyce. Tu także dowiedzą się, jak najlepiej myć okna, czyścić kasę sklepową, ladę chłodniczą czy urządzenia sanitarne wykonane z różnorodnych materiałów.

Ważnym zadaniem centrum szkoleniowego będzie także budowanie świadomości ekologicznej pracowników. 

Podczas szkoleń i warsztatów w naszym centrum duży nacisk będziemy kładli na wiedzę w zakresie technologii przyjaznych środowisku. Na co dzień pracujemy na urządzeniach, które pozwalają na znaczne ograniczenie zużycia energii, wody i emisji ścieków. Zależy nam na rozwijaniu kompetencji naszych pracowników, zarówno w zakresie technik sprzątania czy pracy z nowoczesnymi urządzeniami, jak i prawidłowego dozowania preparatów do czyszczenia, segregowania odpadów oraz zarządzania zasobami z poszanowaniem środowiska
Grzegorz Smereka, wiceprezes zarządu spółki Impel System

Nowe Centrum Szkoleń Produktowych Grupy Impel - lokalizacja

Szkolenia będą prowadzone przez doświadczoną kadrę, m.in. technologów oraz specjalistów materiałoznawstwa. W projekcie zapowiedzieli swoje uczestnictwo najważniejsi w branży producenci maszyn oraz chemii profesjonalnej. Partnerami Centrum Szkoleń Produktowych Grupy Impel są takie firmy jak: Kärcher, Makita, Vermop, Buzil, I-Team czy Bravos. 

Centrum Szkoleń Produktowych Grupy Impel znajduje we Wrocławiu, w nowej siedzibie centrali Grupy Impel – biurowcu ZITA przy ulicy Słonimskiego 1.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl