wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowości w centrum handlowym Aleja Bielany. Hit sezonu 2022 to potężny hipermarket oraz nowoczesna przestrzeń coworkingowa

Nowość w 2022 roku w największym w Polsce centrum handlowym Bielany Wrocław. Centrum podsumowuje br. i wskazuje jednoznacznie, że otwarty potężny hipermarket jest najważniejszym wydarzeniem tego sezonu w centrum handlowym Aleja Bielany. Tegoroczną nowością jest też innowacyjne miejsce do pracy i spotkań biznesowych – CoWork. Zobacz, szczegóły

Reklama

Druga połowa 2022 roku to dla centrum handlowego Aleja Bielany, należącego do grupy Ingka Centres bardzo intensywny czas poszerzania oraz unowocześniania oferty, zarówno o nowe marki, jak i innowacyjne miejsce do pracy i spotkań biznesowych – CoWork. Zobacz, co nowego w 2022 roku przygotowano w Aleja Bielany, największym w Polsce centrum handlowym.

Carrefour potężny hipermarket w centrum handlowym Aleja Bielany

Remodelingowi poddane zostały wybrane salony z ofertą fashion.

Jednak najważniejszym wydarzeniem tego sezonu jest otwarcie nowego operatora spożywczego - hipermarketu Carrefour o powierzchni ponad 7 000 mkw. i jest obecnie drugim pod względem wielkości wrocławskim marketem tej sieci  
informują przedstawiciele centrum handlowego Aleja Bielany.

W nowym Carrefour w Aleja Bielany, poza bogatym asortymentem spożywczym w tym produktów z kategorii BIO, przemysłowym, artykułów sezonowych, motoryzacyjnych czy tekstyliów, zapewnia klientom najwyższą jakość obsługi, a także szereg udogodnień, takich jak m.in. samoobsługowe kasy czy usługi Scan&Go w aplikacji Mój Carrefour.

Galeria zdjęć

Aleja Bielany nowości w 2022 roku 

Aleja Bielany informują, że drugi i trzeci kwartał tego roku to dla tego centrum hanlowego także umocnienie oferty w segmencie fashion. Objęła ona remodeling salonów Medicine, Cropp i Sinsay, które powiększone zostały ponad dwukrotnie, a ich wnętrze zaaranżowane tak, aby zapewniać klientom jeszcze bardziej komfortowe zakupy. Dodatkowo oferta Sinsay została poszerzona o dział męski, dziecięcy, produkty do pielęgnacji oraz artykuły wyposażenia wnętrz. 

Bielany Wrocław znane marki premium, unikalny butik i gastronomia

Do najemców Alei Bielany dołączył także unikalny butik LESS.STORE, oferujący klientom duzy wybór wysokojakościowej odzieży i akcesoriów z drugiego obiegu. To pierwszy butik typu second hand & outlet od LESS. W ofercie znaleźć można ubrania używane, rzeczy outletowe, wyselekcjonowane końcówki kolekcji oraz modowe perełki, często marek premium.

Zmiany dotyczą także oferty gastronomicznej, która została wzbogacona o nowy autorski projekt restauracji z kuchnią azjatycką a la carte – InAsia. Koncept InAsia to połączenie bogactwa tradycyjnych azjatyckich potraw oraz inspirującej egzotyki.

W Alei Bielany nie tylko podążamy za wymaganiami klientów, ale także staramy się je wyprzedzać. Czerpiąc z rynkowych trendów na bieżąco unowocześniamy i rozbudowujemy nasz tenant-mix tak, aby zapewnić odwiedzającym zarówno wysokojakościową ofertę, komfort odwiedzin i, przede wszystkim, unikalne doświadczenia zakupowe
Ewa Kolondra, dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Nowa przestrzeń do pracy CoWork Aleja Bielany

Aleja Bielany utworzyła także nową przestrzeń do pracy – CoWork. Jest ona odpowiedzią na aktualne trendy. Integrując te usługi Aleja Bielany odpowiedziała na potrzeby lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć

CoWork Aleja Bielany to idealne miejsce dla tych, którzy rozwijają startupy, pracują jako freelancerzy, czy poszukują alternatywy do pracy zdalnej z domu. CoWork umożliwia kreatywne spotkania, konferencje, czy rozmowy kwalifikacyjne.

Na ponad 300 mkw. znaleźć w nim można 16 indywidualnych biurek, 4 salki konferencyjne, miejsca do pracy w strefie wspólnej oraz strefę relaksu. W trosce o komfort pracy przygotowanych zostało także 5 dźwiękoszczelnych budek telefonicznych. Rozkład pomieszczeń jest intuicyjny i ergonomiczny. Użytkownicy mogą korzystać zarówno z darmowej strefy pracy, jak i odpłatnie zarezerwować wybrane biurko lub salkę konferencyjną za pomocą dedykowanej aplikacji CoWork Aleja Bielany.

− CoWork Aleja Bielany to przestrzeń dla lokalnej społeczności i klientów naszego centrum handlowego. Pokazujemy, że może ono być idealnym miejscem zarówno zakupów, jak i kreatywnej rozrywki, spotkań towarzyskich, nauki oraz pracy – dodaje Ewa Kolondra.

CoWork Aleja Bielany: ceny, godziny otwarcia

  • Hot desk (1 dzień) – 70 zł, obecnie promocja 35 zł / 10 wejść 500 zł - w promocji 315 zł / miesiąc 600 zł
  • Sale od 300 do 750 zł / dzień.
  • Godziny otwarcia CoWork Aleja Bielany: codziennie 07:30 - 21:00

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl