wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Capgemini otworzył nowe biuro i szuka programistów
źródło: Capgemini

Capgemini Software Solutions Center w związku z rozwojem projektów dla branży usług finansowych, zwiększa zatrudnienie w zespołach anglojęzycznych. Firma otworzyła we Wrocławiu już trzecie biuro – tym razem w kompleksie Business Garden.

Reklama

Fundusz inwestycyjny, międzynarodowy bank oraz wiodący operator kart kredytowych – to trzej klienci, dla których już pracują zespoły anglojęzyczne w Capgemini Software Solutions Center, poszerzając tym samym dotychczasowe doświadczenie firmy w sektorze finansowym.

Szukają programistów

Do zespołu Capgemini poszukiwani są nowi pracownicy – firma prowadzi rekrutację dla programistów i architektów znających technologie takie jak: Java, Scala i Angular oraz język angielski. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sektorze finansowym.

– W związku z planem rozwoju otworzyliśmy kolejne biuro Capgemini we Wrocławiu – w prestiżowym kompleksie Business Garden. Podpisujemy kolejne umowy z nowymi klientami . W związku z tym poszerzamy zespół Financial Services.– mówi Piotr Poprawski, dyrektor Capgemini Software Solutions Center.

Zespół Financial Services w Capgemini Software Solutions Center pracuje w obszarze Business Intelligence i raportowania, tworzy aplikacje wykorzystując automatyzację, DevOps oraz nowoczesne języki programowania.

Capgemini działa w Polsce już od 21 lat i jest jednym z największych inwestorów sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Firma posiada 6 oddziałów: w Warszawie działa biuro Application Services, w Krakowie i Katowicach – Business Services oraz Cloud Infrastructure Services (ta dywizja jest obecna również w Opolu), natomiast we Wrocławiu i Poznaniu – Software Solutions Center.

O firmie Capgemini

Grupa Capgemini, która obchodzi w roku 2017 swoje 50-lecie zatrudnia ponad 190 tysięcy osób w ponad 40 krajach. Globalny lider w dostarczaniu usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych odnotował w 2016 roku globalny przychód w wysokości 12,5 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe, technologiczne i cyfrowe, które pasują do ich potrzeb i umożliwiają im osiąganie innowacyjności oraz konkurencyjności. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, the Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług – Rightshore®.9

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl