wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Trwają zapisy do siódmej edycji Biegu Firmowego, który 18 maja odbędzie się w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. W tym roku jego celem jest pomoc pięciu małym podopiecznym Fundacji Everest.

Reklama

Bieg Firmowy to połączenie wielkiej imprezy sportowej i charytatywnej. Pracownicy przedsiębiorstw biegają tam w pięcioosobowych sztafetach, a każdy z zawodników ma do przebycia dystans 5 kilometrów. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział około 10 tys. uczestników z 500 firm.

Biegnąc pomożesz dzieciom

Dochód z pakietów startowych oraz ze zbiórki przeprowadzonej w dniu zmagań zostanie przekazany na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych. W tej edycji w naszym mieście są to: Lena Łabuńska, Michał Cymerman, Wiktoria Gagucka, Adam Szczurek i Kacper Wsolak.

Organizatorom zostało już niewiele pakietów startowych, ich liczba topnieje z dnia na dzień. 

- Przez sześć lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 zł na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest. Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest – mówi Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest.

Bieg Firmowy 2019

Bieg Firmowy 2019

Termin 18 maja 2019 od 10:00 do 17:00

Miejsce AWF Wrocław

Zobacz

Wiele atrakcji

Bieg Firmowy to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja do integracji pracowników firm oraz sposób na atrakcyjne spędzenie czasu z rodzinami. Dlatego 18 maja w kompleksie Stadionu Olimpijskiego powstanie miasteczko biegowe, strefa integracyjna, strefa EXPO oraz odbędzie się Bieg Krasnala dla dzieci od 3 do 12 lat.

- Cieszymy się, że KRUK już od pierwszej edycji Biegu Firmowego we Wrocławiu towarzyszy Fundacji Everest w rozwoju tak fantastycznej idei, która łączy przyjemne z pożytecznym. Wielu naszych pracowników co roku z niecierpliwością czeka na to wydarzenie, aby móc w miłej atmosferze spędzić czas ze swoimi rodzinami i współpracownikami, a przede wszystkim zaangażować się w pomoc podopiecznym Fundacji. Bieg Firmowy, to inicjatywa, która pokazuje, że dobroczynność poza wspieraniem potrzebujących może również budować wielkiego, pozytywnego ducha zespołu, co obserwujemy też w KRUKu. Dostrzegają to pewnie też inni, dlatego z roku na rok coraz więcej osób chce wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówi Iwona Słomska, członek zarządu KRUK S.A.

Początek Biegu Firmowego 18 maja o godz. 10 (pierwsza tura) oraz o godz. 14 (druga tura).

Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego?

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie http://biegfirmowy.pl/rejestracja/oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 zł netto za osobę (395 zł netto za drużynę). Szczegółowe informację nt. Biegu Firmowego znajdują się na stronie www oraz na profilach na: Facebooku oraz Instagramie.

Sponsorami Biegu Biznesowego:KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl