wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowy hotel Best Western we Wrocławiu otwarto na Gwarnej
Best Western Premier Hotel City Center źródło: inwestor
Best Western Premier Hotel City Center

Czterogwiazdkowy Best Western Premier Hotel City Center otwarto przy ul. Gwarnej, tuż przy dworcu Wrocław Główny.

Reklama

Sieć hoteli Best Western we Wrocławiu ma nowy obiekt, to czterogwiazdkowy Premier Hotel City Center. Ośmiokondygnacyjny hotel otwarto u zbiegu ul. Piłsudskiego i ul. Gwarnej. Obiekt zarządzany jest przez firmę Dobry Hotel.

– Cieszymy się, że stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie hotelowej Wrocławia – mówi Piotr Dziura, prezes spółki Gwarna Wrocław, odpowiedzialnej za budowę hotelu. – Już w fazie planowania, chcieliśmy zrealizować jedyny w swoim rodzaju obiekt nie tylko dla turystów, ale również dla mieszkańców miasta.

Nowy hotel Best Western Premier City Center oferuje 64 jedno- i dwupoziomowe, nowocześnie urządzone pokoje, salę fitness, sauny suchą i parową oraz dwie sale konferencyjne, które pomieszczą ponad 100 osób.

– Niewątpliwie mocną stroną nowego obiektu jest restauracja AleGwarno, która jest kontynuacją wielowiekowej, kulinarnej tradycji Wrocławia. Chcemy oczarować gości nie tylko bogactwem smaków i aromatów kuchni europejskiej, ale także wyjątkową atmosferą i przyjazną obsługą – dodaje prezes sieci Dobry Hotel, Leszek Mięczkowski.

Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu to drugi obiekt, po Best Western Prima Hotel Wrocław przy ul. Kiełbasniczej, należący do globalnej sieci BWH&R w stolicy Dolnego Śląska.

Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję podkreśla że są dumni z nowej inwestycji we Wrocławiu. – To rozszerzenie naszej oferty na rynku wrocławskim i tym samym umocnienia naszej obecności w tym ważnym dla nas mieście – podkreśla.

Best Western® Hotels & Resorts

Best Western Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix (Arizona) jest prywatną marką hotelarską należącą do globalnej sieci BWH Hotel GroupSM. Oferując 16 marek i około 4700 hoteli w ponad 100 miejscach na całym świecie. Wszystkie hotele Best Western, WorldHotels i SureStay mają własnych właścicieli i są niezależnie zarządzane.

Dobry Hotel

Spółka Dobry Hotel rozpoczęła działalność w 2004 roku w Sopocie, by po 15 latach zbudować portfolio zawierające najbardziej atrakcyjne turystyczne destynacje w kraju. Obiekty spółki znajdują się w największych miastach w Polsce, m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie. Są również w najchętniej wybieranych miejscowościach wypoczynkowych w Polsce, tj. w Mikołajkach, Jastarni, Sopocie, Gdyni oraz Zakopanem.

Źródło: mat. prasowy

Nowe hotele we Wrocławiu w 2019 r.

Czytaj także:

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl