wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Obok Dworca Głównego PKP powstanie nowy hotel
Obok Dworca Głównego PKP powstanie nowy hotel wizualizacja: inwestor
Obok Dworca Głównego PKP powstanie nowy hotel

Naprzeciwko Dworca Wrocław Główny, u zbiegu ulic Gwarnej i Piłsudskiego, powstanie nowy czterogwiazdkowy hotel – Best Western Premier City Centre.

Reklama

Ma to być kameralny, sześciokondygnacyjny hotel, dobrze skomunikowany z każdą częścią Wrocławia, przeznaczony zarówno dla rodzin odwiedzających stolicę Dolnego Śląska, jak i dla osób przyjeżdżających tu w celach biznesowych. W budynku znajdzie się blisko 70 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, restauracja oraz sala konferencyjna.

Cechą charakterystyczną Best Western Premier City Centre ma być artystyczny mural, który zostanie wykonany na ścianie szczytowej budynku. Jego autor zostanie wkrótce wyłoniony w trakcie konkursu plastycznego.

Niedawno ruszyły prace budowlane, a pierwsi goście odwiedzą hotel pod koniec 2017 roku. Inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław.

Amerykańska sieć Best Western Hotels & Resorts ma we Wrocławiu już dwa czterogwiazdkowe hotele: przy ul. Kiełbaśniczej i Powstańców Śląskich. Wszystkie hotele, należące do tej sieci, są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Obecnie jest to ponad 4 tys. hoteli w ponad 100 krajach na całym świecie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl