wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Accenture otworzyło nowe biuro we Wrocławiu – szukają pracowników
www.facebook.com/Accenture

Accenture, globalna firma doradcza w zakresie profesjonalnych usług i rozwiązań dla biznesu, otworzyła nowe biuro o powierzchni 800 mkw., zlokalizowane w biurowcu West House, przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu.

Reklama

Wrocławski oddział Accenture jest częścią Global Delivery Center for Digital Video i zajmuje się współpracą z firmami płatnej telewizji z całego świata, którym dostarcza nową generację cyfrowych urządzeń i usług wideo. Klientami Accenture Digital Video są globalni liderzy rynku telewizyjnego: Sky, KPN, BT Sport, Mediaset i STAR India.

Accenture, które w Polsce działa od 1990 r., ma obecnie biura w czerech miastach: w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu.

- Nowe biuro we Wrocławiu umożliwi nam wzmocnienie naszego zespołu poprzez zatrudnienie kolejnych pracowników i dzięki temu szybszy wzrost biznesu w Polsce – twierdzi Romain Guenard, z Accenture. - Decyzja o zlokalizowaniu biura właśnie tutaj nie jest przypadkowa, ponieważ na lokalnym rynku mamy dostęp do doskonale wykształconych inżynierów – absolwentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Planujemy znacząco zwiększać zatrudnienie w biurze wrocławskim w tym i w przyszłym roku. Accenture jest wiodącą globalną firmą, która świadczy profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. W listopadzie 2015 roku Accenture przejęło międzynarodową firmę S3 TV Technology, która od ponad 15 lat prowadzi działalność także w Polsce, we Wrocławiu. Globalnie w skali całej firmy zatrudnionych jest ponad 2000 profesjonalistów z obszaru Digital Video.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl