wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław z najlepszym centrum usług biznesowych
Na zdjęciu: Anna Majer i Rafał Olejniczak, 3M Global Service Center Poland
Na zdjęciu: Anna Majer i Rafał Olejniczak, 3M Global Service Center Poland

3M Global Service Center Poland we Wrocławiu zostało wyróżnione w prestiżowych konkursach. Firma została laureatem konkursów CEE Business Services Awards oraz Outsourcing Stars.

Reklama

Wrocławskie centrum usług wspólnych 3M istnieje od niespełna czterech lat. W Łodzi podczas Gali Outsourcing Stars 3M GSC Poland zostało „Najlepszym i Najszybciej Rozwijającym się Centrum Usług Biznesowych w Polsce”, natomiast w prestiżowym plebiscycie CEE Business Services Awards, którego finał miał miejsce w Warszawie, otrzymało tytuł laureata w kategorii „Best Business Services Firm”.

– Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni i znaleźliśmy się w gronie tak znakomitych firm. Od początku naszym celem było stworzenie miejsca, w którym ludzie będą chcieli pracować i się rozwijać.W ostatnim czasie mieliśmy okazję podzielić się 3M-owymi doświadczeniami podczas 20-tego światowego szczytu OPEX Week: Business Transformation w Orlando. – mówi Rafał Olejniczak, dyrektor generalny 3M Global Service Center EMEA we Wrocławiu.

Outsourcing Stars, to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. CEE Business Services Awards są natomiast nagrodą za wkład w rozwój sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Z kolei OPEX Week: Business Transformation World Summit, to wydarzenie dla menedżerów największych i najbardziej innowacyjnych światowych marek, odpowiedzialnych za transformację biznesową.

3M jest obecny na polskim rynku od ponad 25 lat, a działające we Wrocławiu od 2015 r. centrum usług wspólnych to jeden z kluczowych elementów globalnej strategii firmy. Polski oddział jest jednym z trzech istniejących na świecie centrów usług wspólnych 3M.

O 3M we Wrocławiu czytaj także:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl