wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. 20-lecie PM Group we Wrocławiu
PM Group

Założona w 1973 r. w Irlandii, firma PM Group – jedna z największych firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji, obchodzi 20-lecie działalności w Polsce. Rocznicę uczczono 28 września 2017 r. galą w zabytkowym budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) we Wrocławiu.

Reklama

PM Group w Polsce jest częścią globalnej organizacji, zatrudniającej ponad 2 tys. osób na całym świecie. W Polsce zatrudnia ponad 200 specjalistów – inżynierów, projektantów i project managerów, którzy z wielobranżowych biur projektowych we Wrocławiu i w Warszawie obsługują inwestycje w Polsce i innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej.

Gala w zabytkowym budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) we Wrocławiu, fot. 

Bartosz Sadowski

Klientami firmy są m.in.: 3M, Xeos, Aero Gearbox International, PGW, Electrolux, Nestle Purina, Mondelez International i inne firmy prowadzące działalność w tej części Europy. We Wrocławiu PM Group ma swoją siedzibę we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl