wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. 17,5 mln zł na rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności
zdjęcie ilustracyjne źródło: organizatorzy
zdjęcie ilustracyjne

Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła nowy konkurs na dotacje dla instytucji otoczenia biznesu (IOB). W konkursie mogą wziąć udział podmioty prowadzące działalność na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności, takie jak np. inkubatory technologiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowe, czy centra transferu technologii. Do podziału jest ponad 17,5 mln zł.

Reklama

Pieniądze można przeznaczyć na infrastrukturę niezbędną dla świadczenia specjalistycznych usług laboratoryjnych, w tym uruchomienie specjalistycznych laboratoriów dla przedsiębiorstw – wraz z wyposażeniem.

Instytucje otoczenia biznesu (IOB) wspierają przedsiębiorstwa w ich rozwoju. Dzięki temu firmy mogą korzystać m.in. z tańszych biur i laboratoriów oraz usług doradczych, w zakresie: prawa, finansów, marketingu, negocjacji, rozwoju firmy, czy też ochrony własności przemysłowej.

Wnioski o dofinansowanie można składać od 4 kwietnia do 30 maja br. Szczegółowe informacje o konkursie (1.2.D) organizowanym przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą można znaleźć na stronie internetowej www.dip.dolnyslask.pl

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl