Projekt UE Erasmus Plus „Akademia Konsumenta”


Miejski Rzecznik Konsumentów we Wrocławiu informuje o nowym, godnym polecenia, projekcie UE Erasmus Plus "Akademia Konsumenta". W dniu 28 kwietnia 2016 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 w sali 2W Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbędzie się spotkanie informacyjno-wprowadzające w ramach tego projektu. W spotkaniu, jako jeden z prelegentów, weźmie udział Miejski Rzecznik Konsumentów we Wrocławiu, Jerzy Barański, zachęcając Wrocławian do zainteresowania się przedmiotową akcją.

„Akademia Konsumenta” to projekt o tematyce praw konsumenckich realizowany przez międzynarodowe konsorcjum z Ministerstwem Handlu i Cła Turcji na czele.

Gorąco polecamy zapoznanie się z polską stroną internetową http://www.consumeracademy.gov.tr/pl-PL. "Consumer Academy" to platforma edukacyjna online współtworzona przez partnerów z Turcji, Wielkiej Brytanii, Węgier i Polski. To bardzo przydatne i łatwe w obsłudze narzędzie do poszerzania wiedzy oraz wymiany informacji i doświadczeń, które może wesprzeć w rozwiązywaniu codziennych problemów oraz przyczynić się do pogłębienia świadomości konsumentów - zgodnie z dewizą: "Świadomy konsument jest podstawą wiarygodnej gospodarki".Zgłoś uwagę