Premiery kinowe od 9 listopada

W tym tygodniu na ekrany kin wchodzą komedia romantyczna o dwojgu singli, których związek przechodzi właśnie kryzys, film o ludziach pierwotnych i przyjaźni z wilkiem, trzymający w napięciu duński obraz o policjancie, który pracuje jako operator numeru alarmowego, dokument o najmłodszym na świecie szefie kuchni i kreskówka o samochodach.

  • Kadr z filmu „Winni”


1. Planeta Singli 2

Planeta Singli 2

Planeta Singli 2

Termin od 8 listopada 2018 do 15 listopada 2018

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Przedświąteczny hit kinowy z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych i, rzecz jasna, kontynuacja „Planety Singli”. Para głównych bohaterów, która zakochała się w sobie w części pierwszej (za sprawą tytułowej randkowej aplikacji) tym razem przeżywa kryzys, a ich oczekiwania są całkiem robieżne. Ona chce ciepłego domu, on korzysta z życia. Trudno będzie pogodzić te dwa światy. Na ekranie zobaczymy m.in. Weronikę Książkiewicz, Tomasza Karolaka, Danutę Stenkę i Piotra Głowackiego.

2. Alfa

Alfa (dubbing)

Alfa (dubbing)

Termin od 9 listopada 2018 do 15 listopada 2018

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Jakieś 20 tysięcy lat temu w Europie współplemieńcy polowali razem na bizony. Podczas zasadzki doszło jednak do wypadku, bo główny bohater, młody mężczyzna dopiero wchodzący w dorosłość, spadł w przepaść. Cudownie odratowany spotyka na drodze watahę i walczy z wilkiem. Z czasem rywalizacja zamienia się jednak w sojusz, a człowiek zaprzyjaźnia się z wilkiem, który staje się jego sprzymierzeńcem. Wierniejszym niż ludzie.

3. Winni

Winni

Winni

Dramat / Inne
Termin od 8 listopada 2018 do 15 listopada 2018

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Skandynawskie kino w natarciu i znowu w świetnej formie. Tym razem historia operatora obsługującego numer alarmowy. Większość problemów można w miarę sprawnie załatwić lub przekazać do odpowiednich służb, ale pewnego dnia do głównego bohatera dzwoni kobieta, która została porwana. Operator musi działać sprawnie i ostrożnie, bo każdy krok może kosztować życie porwaną.

4. Chef Flynn – najmłodszy kucharz swiata

Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata

Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata

Dokument / Inne
Termin od 9 listopada 2018 do 15 listopada 2018

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Świetnie nakręcony dokument o Flynnie McGarrym, nastolatku, który podbił nie tylko rodzimą Amerykę, ale cały świat gotowaniem. Garnki (najpierw zabawki) układał jeszcze jako dziecko, potem gotował już na serio, a ze swojego domu zrobił minirestaurację i zapraszał rodzinę i przyjaciół na wykwintne kolacje. Jako 19-latek miał już własną restaurację i mógł się nazwać prawdziwym szefem kuchni. W filmie śledzimy jego karierę niemal od wieku niemowlęcego, bo matka rejestrowała wszystkie ważne chwilę na kamerze.

5. Klakson i spółka

Klakson i spółka (dubbing)

Klakson i spółka (dubbing)

Termin od 9 listopada 2018 do 15 listopada 2018

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Zobacz

Okazuje się, że także auta, którymi jeździmy albo widzimy każdego dnia na jezdni, mają swój mały świat niewidoczny dla człowieka. Głównym bohaterem kreskówki jest mała taksówka, której życie nie jest specjalnie eksytujące, a TAXI zrobiłby wszystko, by było. Okazja nadarza się z chwilą poznania atrakcyjnej czerwonej wyścigówki. Rzecz w tym, że wystrzałowe autko potrzebuje pomocy i tu postanawia wkroczyć nasz bohater. Będzie szybko, choć nie wściekle.Zgłoś uwagę