Premiery kinowe od 4 stycznia

W ten weekend pięć nowości na ekranach wrocławskich kin, a wśród nich nowy film Kingi Dębskiej „Zabawa, zabawa”, „Mój piękny syn” Felixa van Groeningena, czy hollywoodzki blockbuster „Bumblebee”.

  • Kadr z filmu „Władca Paryża”


1. Mój piękny syn

Mój piękny syn

Mój piękny syn

Dramat / Inne
Termin od 4 January 2019 do 10 January 2019

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Zobacz

Historia zaczerpnięta z książki, która znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa”. David Sheff opowiedział w niej o narkotykowym uzależnieniu swojego syna Nica i walce, którą stoczył wspólnie z rodziną, aby chłopak mógł uwolnić się od nałogu. Felix van Groeningen (nominowany do Oscara za poruszający film „W kręgu miłości”) i tym razem w doskonałej formie, a na ekranie Steve Carrell jako ojciec i Timothée Chalamet znany z obrazu „Tamte dni, tamte noce”.

2. Bumblebee

Bumblebee

Bumblebee

Termin od 4 January 2019 do 10 January 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia IMAX

Zobacz

Chrabąszcza znamy wszyscy jako model Volkswagena. W hollywoodzkiej superprodukcji okazuje się jednak, że garbus ma więcej atutów niż podejrzewaliśmy. Przekonuje się o tym Charlie (Hailee Steinfeld), która ocala samochód ze złomowiska. Model o numerach bocznych 53 kryje więcej tajemnic, a po wyklepaniu okazuje się żyjącą istotą, która dla swojej zbawczyni ma prawdziwy szacunek, a Charlie pomoże Chrabąszczowi w pewnej niebezpiecznej misji. Nie tylko dla wielbicieli motoryzacji. 

3. Zabawa zabawa

Zabawa zabawa

Zabawa zabawa

Dramat / Inne
Termin od 4 January 2019 do 10 January 2019

Miejsce Kino Helios Aleja Bielany

Zobacz

Film o problemie alkoholizmu, ale zrealizowany i opowiedziany w dobrym stylu, z humorem, ale nie bez morału. Bohaterkami są trzy Panie, którym procenty pozwalają się odblokować, jak prokurator Dorocie, studentce Magdzie (Maria Dębska) i chirurg Teresie (Dorota Kolak). Przychodzi jednak moment, kiedy na picie nie ma już dowcipnego usprawiedliwienia, trzeba stanąć twarzą w twarz z poważnym problemem. Każda z postaci będzie miała pod górkę, pomocy może jednak szukać u rodziny i przyjaciół. Reżyseruje Kinga Dębska, więc już z tego powodu warto. Plus świetna obsada i niezły scenariusz.

4. Władca Paryża

Władca Paryża

Władca Paryża

Inne / Przygodowy
Termin od 4 January 2019 do 10 January 2019

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz
 
W 2001 roku Francuzi wyprodukowali znakomity, choć mocno niedoceniony film „Vidocq”. Teraz bohatera (wzorowany na słynnym francuskim awanturniku, który został detektywem na przełomie XVIII i XIX wieku) znowu czeka wiele przygód w Paryżu, który w niczym nie przypomina dzisiejszego miasta romansów i mody. Obecnie w roli Vidocqa Gerarda Depardieu zastąpił Vincent Cassel. Widzów czeka kostiumowa uczta w tempie iście zabójczym.

5. Sekretny świat kotów

Sekretny świat kotów (dubbing)

Sekretny świat kotów (dubbing)

Termin od 4 January 2019 do 10 January 2019

Miejsce Kino Helios Aleja Bielany

Zobacz

Jeśli myślicie, że znacie swoje futrzaki to czas zrewidować tą opinię. Historia małego Cape’a jest najlepszym przykładem. Wraz z ojcem ma świetnych właścicieli i wydawałoby się, że lepiej być nie może, ale dla Cape'a istnieje coś więcej niż domowy mir, a na spotkanie przygody pobiegnie z radością. Zwłaszcza jeśli usłyszał, że istnieje gdzieś kocia kraina.Zgłoś uwagę