Premiery kinowe od 28 grudnia

Tylko trzy premiery w weekend poprzedzający Sylwestra, ale za to jakie, bo dwa filmy są świetnie oceniane przez krytyków. Pierwszy z nich to opowieść o Silvio Berlusconim i jego umiłowaniu życia pełnego splendoru, a drugi o wielkiej miłości i przemocy azjatyckiego mistrza Lee Chang-donga. Na deser komedia z Jennifer Lopez.

  • Toni Servillo jako Silvio Berlusconi w filmie „Oni”


1. Teraz albo nigdy

Teraz albo nigdy

Teraz albo nigdy

Komedia / Romans
Termin od 27 grudnia 2018 do 3 stycznia 2019

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Zobacz

Szykuje się nowa wersja „Pracującej dziewczyny”, bo główna bohaterka, niezbyt dobrze wykształcona, ale pracowita i przedsiębiorcza kobieta dostaje świetną propozycję pracy w renomowanej firmie. Powód awansu jest jasny – przyjaciel nieco podrasował jej cv. Rzecz w tym, że teraz Maya (Jennifer Lopez) będzie musiała udowodnić swoją wartość i przy okazji nie zapomnieć o rodzinie i przyjaciołach z mniej ekskluzywnej strony miasta.  

2. Oni

Oni

Oni

Termin od 27 grudnia 2018 do 3 stycznia 2019

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

Paolo Sorrentino stał się z jednej strony genialnym opowiadaczem historii, z drugiej naczelnym podglądaczem włoskich zjawisk, którym dziwi się świat. Jednym z nich stał się, niewątpliwie, Silvio Berlusconi, którego polityczna reputacja była wprost proporcjonalna do moralnej, a zakrapiane, pełne rozpusty przyjęcia z dziesiątkami zaproszonych i wynajętych kobiet przeszły do historii i znalazły się na pierwszych stronach międzynarodowej prasy. W roli byłego premiera Toni Servillo, ukochany aktor Sorrentino znany także m.in. z „Wielkiego piękna”.

3. Płomienie

Płomienie

Płomienie

Dramat / Inne
Termin od 28 grudnia 2018 do 3 stycznia 2019

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

Film, którym zachwycają się wpływowi krytycy. Historia miłości niedoszłego pisarza do jego koleżanki, która nieoczekiwanie wybiera innego. Jong-soo nadal pozostaje w jej kręgu, ale wyraźnie nie ma zaufania do nowego wybranka. Kiedy ukochana Haemi znika bohater zaczyna podejrzewać jej kochanka.Zgłoś uwagę