„Popek za życia ” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20.01 do godz.10

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na specjalne pokazy filmu „Popek za życia” w sobotę 21.01 o 14.00 lub w środę 25.01 o 17.00 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

„Popek za życia” nie jest typowym dokumentem, który ma przedstawić znaną postać. Nie ma w nim długich wywiadów i podążania kamery za bohaterem w oczekiwaniu na moment otwarcia, zdjęcia maski. Popek „podaje nam się na tacy”, jako mistrz autokreacji albo wchodzi właśnie na nowy poziom projektowania swojego wizerunku, albo po prostu dopuszcza twórców filmu do swojej osobistej przestrzeni. Obraz dokumentuje ostatnie miesiące pobytu muzyka w Anglii i jego powrót do Polski w kwietniu 2016 roku, gry wycofano europejski nakaz aresztowania rapera.

Aby wygrać bilety trzeba do 20 stycznia  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki najbardziej przerażający tatuaż wykonał na sobie Popek?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę