wroclaw.pl strona główna Wrocław pomaga Ukrainie – akcje i zbiórki Pomagamy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
  1. wroclaw.pl
  2. #WrocławDlaUkrainy
  3. #PomagaMyWrocławGastro

Wrocławska gastronomia wspiera Ukrainę [Zgłoś swoją restaurację]

Redakcja www.wroclaw.pl,

Wrocławska gastronomia wspiera Ukrainę. Shutterstock
Wrocławska gastronomia wspiera Ukrainę.

Wrocławskie restauracje przeszły podobny test podczas pandemii – zgłaszając się do stworzonej przez nas bazy działających lokali gastronomicznych, w których można było zamówić jedzenie na wynos z dostawą pod drzwi. To było cenne udogodnienie dla mieszkańców. Dziś, w obliczu tragicznych wydarzeń w Ukrainie, jest kolejna, niezwykle ważna sprawa do załatwienia!

Wrocławska Rada Gastronomii zachęca wszystkie wrocławskie, a także te z terenu aglomeracji wrocławskiej – restauracje, puby, kawiarnie oraz inne podmioty gastronomiczne, które chciałyby udzielić wsparcia Ukrainie, społeczności ukraińskiej, żyjącej we Wrocławiu, także uchodźcom z ogarniętego wojną kraju, którzy przybędą do naszego miasta – do wstąpienia do bazy, którą właśnie tworzymy.

Informacje zgromadzone w bazie pomogą nam w prosty sposób łączyć punkty pomocowe zgłaszające swoje bieżące zapotrzebowanie z właściwymi restauracjami deklarującymi wsparcie w tym zakresie.

Wystarczy dokonać zgłoszenia przez poniższy formularz, zaznaczając, jakiego rodzaju wsparcia może udzielić Twój bar, pub, restauracja czy kawiarnia. Z góry dziękujemy za gotowość!
Fill out my online form.

Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl