Podwójne zaproszenie na film "Ups! Arka odpłynęła" w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 14 maja do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Ups! Arka odpłynęła” w Kinie Helios Magnolia. O czym jest film familijny? O końcu świata, który jest blisko! Jedynym ratunkiem dla zwierzaków jest Arka Noego. Niestety, nie wszystkie stworzenia trafiły na sprawdzaną pieczołowicie przez komisję pod przewodem Króla Lwa listę szczęśliwców, która upoważnia do wejścia na pokład. Dwa sympatyczne futrzaki – Dave i jego syn Fini – nie przechodzą selekcji, ale za sprawą fortelu, dostają się na Arkę.

Aby wygrać nagrodę trzeba do 14 maja (czwartek) do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto jest reżyserem filmu „Ups! Arka odpłynęła”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę