Podwójne zaproszenie na film „Kamper” do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 13 grudnia do godz. 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Kamper” w reżyserii Łukasza Grzegorzka do Kina Helios Bielany w czwartek 15 grudnia o 18.00. Seans odbywa się w ramach projektu Kultura Dostępna, który pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury www.nck.pl. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 18:00 do końca 2015 roku odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na film „Kamper” w Kinie Helios Bielany trzeba do 13 grudnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto gra główną męską rolę w filmie „Kamper”?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę