Podwójne zaproszenia na Stand Up Aleksandry Radomskiej i Pauliny Potockiej

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Stand Up Aleksandry Radomskiej i Pauliny Potockiej 26 stycznia o 19.00 w Akademia Klub we Wrocławiu. Artystki są znane, lubiane i bardzo dobrze odbierane, szczególnie wsród kobiet. Konkurs trwa do 24 stycznia do godz. 9.00.


Aleksandra Radomska & Paulina Potocka

Zacznijmy od tego - kim jest Radomska? Ekstrawertyczka rocznik '89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki „Mam wątpliwość”. Prywatnie - dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki i firanki. Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory.

Paulina Potocka prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że dziwna sytuacja ludzkości jeszcze potrwa. 

Jak wygrać zaproszenia

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszeniana na Stand Up Aleksandry Radomskiej i Pauliny Potockiej 26 stycznia o 19.00 w Akademia Klub we Wrocławiu. Aby je wygrać trzeba do poniedziałku 24 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy, podać imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. W odpowiedzi należy napisać, jak nazywa się trasa, w której występują obydwie standuperki (podpowiedź znajdziecie w naszym informatorze go.wroclaw.pl). Wygrywa 8. i 22. zgłoszenie z rzędu. O wygranej poinformujemy telefonicznie.Zgłoś uwagę