Podwójne zaproszenia na koncert do NFM [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 czerwca do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert w Narodowym Forum Muzyki 23 czerwca, podczas których zabrzmi przepiękna muzyka kameralna, czyli dwa duże kwartety fortepianowe – Mozarta i Brahmsa. Wśród wykonawców Bracia Pujanek – skrzypek Radosław (na co dzień koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej) i altowiolista Przemysław, a także wiolonczelista Tomasz Daroch. Do współpracy zaprosili pianistę José Gallarda.  

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert trzeba do 22 czerwca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie: Jaki był tytuł utworu, który Johannes Brahms skomponował w podziękowaniu za przyznanie mu tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Wrocławskiego? Podpowiedź znajdziecie w Chopin, Brahms, Wagner. Kompozytorzy, który byli we Wrocławiu.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie.Zgłoś uwagę