„Planeta singli" [ZAKOŃCZONY]

Konskurs trwa do 25.01 godz. 9.00


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kino Na Obcasach „Planeta singli" ważne w dniu 28.01 do Multikina Pasaż Grunwaldzki   (Zaproszenia tylko dla Pań!)

„Planeta Singli” pełna gwiazd! Stuhr, Więdłocha, Stenka, Karolak, Książkiewicz, Głowacki, Bujakiewicz i „Łozo” Łozowski w komedii o randkach w internecie. Film zobaczymy przedpremierowo 28 stycznia w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Ania jest uroczą, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci. Randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka idealnego faceta – Antoniego. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Kino Na Obcasach to także niespodzianki i konkursy z nagrodami dla pań.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do 25 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać kto jest reżyserem „Planety singli"?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo lub sms.Zgłoś uwagę