Prezydent przekazał na aukcję WOŚP pierwszy numer startowy na półmaraton

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórkę pieniędzy intensywnie włączył się prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, który - obok wspólnego lotu balonem - na licytację wystawił także pierwszy numer startowy na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, który zaplanowano na 15 czerwca 2019 r.

  • Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk startował m.in. w zeszłorocznym 6 PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Fot. BTW

    Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk startował m.in. w zeszłorocznym 6 PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Fot. BTW


Numer startowy wraz z pakietem startowym w 7. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie, upoważniający do startu z 1. linii, przeznaczony dla Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka można licytować tutaj. Tegoroczny półmaraton cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i, mimo rekordowej liczby 13 tysięcy pakietów startowych, po dziesięciu dniach zapisu zostało niewiele ponad tysiąc wolnych miejsc.

To już kolejny przedmiot wystawiony przez prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka na 27. finał WOŚP. Na aukcji licytowany jest już lot balonem w towarzystwie prezydenta, w trakcie którego, jak zaznaczył, nie zabraknie czasu na rozmowy o mieście.

„Pomaganie jest dziecinnie proste” to hasło tegorocznej zbiórki, z której środki będą przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

27. Finał WOŚP we Wrocławiu

W niedzielę, 13 stycznia, na wrocławskich ulicach będą kwestować wolontariusze. W całym kraju będzie ich ponad 120 tysięcy, a w samym Wrocławiu pojawi się ich ponad tysiąc. Dla wrocławian to nie tylko okazja do wsparcia akcji, ale również skorzystania z atrakcji, które zaplanowano podczas tegorocznego Finału.

27. Finał WOŚP we Wrocławiu

27. Finał WOŚP we Wrocławiu

Koncert / Eventy / Akcje społeczne / Zdrowie / Dla wszystkich
Termin od 11 stycznia 2019 do 13 stycznia 2019

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz


Zgłoś uwagę