Wylicytuj lot balonem z prezydentem Jackiem Sutrykiem – WOŚP

Już 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych włączył się także prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, który wystawił na charytatywną aukcję wspólny lot balonem.

  • Wylicytuj wspólny lot z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem, fot. pixabay.com


„Pomaganie jest dziecinnie proste” to hasało tegorocznej zbiórki, z której środki będą przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk także bierze czynny udział w zbiórce wymaganych środków, dlatego postanowił wystawić na aukcję charytatywną lot balonem w swoim towarzystwie, w trakcie którego, jak zaznaczył, nie zabraknie czasu na rozmowy o mieście.

Nad bezpieczeństwem podróżujących będzie czuwał wyspecjalizowany pracownik obsługi lotu. Całość zostanie zorganizowana w dogodnym dla obu stron terminie, na lotnisku Wrocław-Szymanów.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapewnia, że tradycyjnie, do każdej wystawianej aukcji, dołączony zostanie specjalny certyfikat. A w przypadku nieodebrania wylicytowanych przedmiotów do końca czerwca 2019 r., zostaną one zlicytowane podczas kolejnego Finału.

Na aukcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od prezydenta Wrocławia trafił również pierwszy numer startowy na tegoroczny PKO Nocny Wrocław Półmaraton.

27. Finał WOŚP we Wrocławiu

W niedzielę, 13 stycznia, na wrocławskich ulicach będą kwestować wolontariusze. W całym kraju będzie ich ponad 120 tysięcy, a w samym Wrocławiu pojawi się ich ponad tysiąc. Dla wrocławian to nie tylko okazja do wsparcia akcji, ale również skorzystania z atrakcji, które zaplanowano podczas tegorocznego Finału.

27. Finał WOŚP we Wrocławiu

27. Finał WOŚP we Wrocławiu

Koncert / Eventy / Akcje społeczne / Zdrowie / Dla wszystkich
Termin od 11 stycznia 2019 do 13 stycznia 2019

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz


Zgłoś uwagę