Zapachy dla Niej i dla Niego od FM World [ZAKOŃCZONY]

Wszyscy lubią pięknie pachnieć. A kto nie lubi – po prostu nie weźmie udziału w naszej zabawie, której finał wiąże się z... perfumowaną wygraną. Mamy dla was zestawy perfum dla Niej i dla Niego – w sam raz na zbliżające się walentynki. 

Produkty, które proponujemy wam w konkursie, pochodzą z wrocławskiej firmy FM World – znanej w swojej branży w wielu krajach na świecie. Właśnie oferta perfumeryjna jest jej bardzo mocną stroną, o czym możecie się przekonać, biorąc udział w proponowanym przez nas konkursie. Z przyjemnościa rozdamy 3 zestawy damskie PURE (w zestawie są 3 różne rodzaje perfum) oraz 3 zestawy męskie PURE (w zestawie są 3 różne rodzaje perfum), z dołączonymi do nich katalogami fundatora.

Uważamy, że taki pachnący zestaw może być doskonałą walentynkową niespodzianką – dla Niej lub dla Niego. 

Żeby otrzymać od nas zestaw PURE, trzeba tylko prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zestaw dla Niej przekażemy 5. 14. i 22. osobie, a zestaw dla Niego – 19., 35. i 46. osobie, biorącej udział w naszym konkursie. Pod uwagę bierzemy tylko jeden e-mail spod danego adresu. Ze wskazanymi czytelnikami skontaktujemy się również e-mailowo.

Konkurs trwa do środy, 8 lutego, do godz. 16.00.

Pytanie:

Jakie miejsce w Europie było kiedyś nazywane „perfumowanym dworem”?  

ODPOWIEDŹ:  Wersal (za czasów panowania króla Francji Ludwika XV)Zgłoś uwagę