Panthers Wrocław rekrutują juniorów

Drużyna Panthers Wrocław ogłosiła rekrutację do sekcji juniorskiej. Poszukiwani są zawodnicy z roczników 2002-2005, którzy już 4 marca będą mogli wziąć udział w otwartym treningu na Stadionie Olimpijskim.


Wicemistrzowie Polski szukają wzmocnień do swoich sekcji Panthers Junior. Aby spróbować sił w tym bardzo dynamicznym sporcie, poczuć adrenalinę i udowodnić swoją przydatność do drużyny, należy wziąć udział w treningu rekrutacyjnym, który odbędzie się 4 marca, o godzinie 17.00, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przedstawiciele Panthers zapraszają na otwarte zajęcia chłopców z roczników 2002-2005.

Co gwarantują trenerzy Panthers Wrocław?

  • najwyższy poziom treningów,
  • profesjonalny sztab trenerski,
  • zajęcia prowadzone w dwóch językach,
  • doskonałą zabawę.

Uprzednio należy jednak wysłać swoje zgłoszenie drogą mailową na adres: rekrutacja@pantherswroclaw.com. Formularz powinien zawierać wiek kandydata, wzrost, wagę i krótki opis dotychczasowego sportowego doświadczenia. Na trening należy zabrać strój sportowy i obuwie.

Co ważne, każdy może spróbować swoich sił i stać się częścią wielkiego projektu, jakim z pewnością jest cały czas rozwijający się klub Panthers Wrocław, który w ostatnich latach świętował wiele triumfów, m.in. mistrzostwa Polski w sezonie 2016, 2017, wicemistrzostwo w sezonie 2018 oraz zwycięstwo w Pucharze Europy.Zgłoś uwagę