DCF: „Obsesja zemsty” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25.03 do godz.12

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Obsesja zemsty” w dniach 25-31.03 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego (wyjątkiem Niedzieli Wielkanocnej, gdy kino jest nieczynne). 

Ta historia zaczyna się w Kolumbii, w trakcie bezpardonowej wojny między wojskiem a partyzantką. Obie strony wykazują się podobną bezwzględnością, a ofiarami padają głównie wieśniacy. Jedną z nich jest Maria - najpierw traci męża, potem zostaje zgwałcona jej córka. I ją też Maria będzie opłakiwać na pogrzebie. Przypadkiem znajduje zdjęcie jednego z napastników. To Ivan, hiszpański najemnik. Maria rusza jego śladem. Po przyjeździe do Europy musi poradzić sobie jeszcze z traumą syna Daniela, który z ukrycia był świadkiem gwałtu na siostrze. Jednocześnie prowadzi poszukiwania domniemanego sprawcy. I dopina swego... 

Żeby wygrać biletynależy do 25 marca do godz. 12 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak nazywa się człowiek, który od środka zniszczył największy kartel narkotykowy świata z Medellin?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.


 
Zgłoś uwagę