Nowa powieść „Diabeł stróż” Marka Krajewskiego od Wydawnictwa Znak [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 3 egzemplarze najnowszego tomu Marka Krajewskiego i zarazem dwunastej już książki w niezwykle popularnym cyklu, którego głównym bohaterem wrocławski pisarz uczynił komisarza Eberharda Mocka z przedwojennego Wrocławia. Zobaczcie, jak wygrać powieść „Diabeł stróż” opublikowaną nakładem krakowskiego wydawnictwa Znak. 


Mock tropi moredrców urzędnika

Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę radcy kryminalnego Eberharda Mocka. Ten niespodziewanie odkrywa w sobie pokłady ojcowskich uczuć.

Śledztwo w sprawie dwóch morderstw prowadzi do grupy ludzi połączonych osobliwą emocjonalną więzią, opartą na wspólnych przeżyciach i ponurych doświadczeniach. Mock wie, że aby rozbić to tajne stowarzyszenie, musi odkryć, kto stoi na jego czele. Stawka rośnie z dnia na dzień.
W plugawych lupanarach, eleganckich gabinetach i jaskiniach nielegalnego hazardu Mock staje twarzą w twarz z mrocznymi żądzami i własną słabością. Czerwone i czarne pola ruletki podpowiadają mu, że klucz do zagadki może mieć tylko Rolf. 

Jak wygrać książki 

Aby wygrać książki trzeba do środy 24 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedź na konkursowe pytanie.

Jakie maski mieli na sobie tajemniczy zabójcy urzędnika pocztowiego w nowej powieści Marka Krajewskiego? Podpowiedź znajdziecie tutaj

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę