Nowa książka Katarzyny Bondy [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 listopada do 9.00.

  • Katarzyna Bonda, „Miłość leczy rany”, Wydawnictwo Muza 2019


Do wzięcia jest

1 egzemplarz książki Katarzyny Bondy „Miłość leczy rany”, która rozpoczyna nową serię kryminalną (Wielowątkowa powieść o walce i nadziei, zbrodni i miłości, przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu. Igor jest znanym na Dolnym Śląsku uzdrowicielem. Skutecznie pomaga ludziom, dlatego tłumnie ciągną do niego, gdy są w potrzebie. Pojawił się w Górach Sowich kilka lat wcześniej i poznał dziewczynę, która została jego narzeczoną. Nikt jednak nie wie, co robił przedtem. Ma sekret, którego nie chce wyjawić nawet ukochanej kobiecie.)

Jak wygrać książkę

Aby wygrać książkę trzeba do poniedziałku 18 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, która powieść Katarzyny Bondy otrzymała we Wrocławiu Nagrodę Publiczności na Międynarodowym Festiwalu Kryminału?

Nagrodę wygra dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo w dniu rozwiązania konkursu.

 Zgłoś uwagę