W sobotę testowano nową trasę rowerową

Pomimo nienajlepszej aury, na sobotnim wspólnym testowaniu nowej trasy rowerowej nie zabrakło miłośników dwóch kółek. Na użytkowników rowerów czekała masa atrakcji. Jak zwykle dużym powodzeniem cieszyła się policyjna akcja znakowania rowerów. Sporo pracy miał również mobilny serwis rowerowy prowadzony przez Wrocławską Inicjatywę Rowerową. Na rowerzystów czekały również talony na darmową pizzę od Happy Little Truck oraz aromatyczna kawa od Bike Cafe.

 • rowery i dr bike

  Można było sprawdzić stan techniczny swojego jednaśladu w mobilnym serwisie Dr Bike'a

 • rowerzyści podczas przejazdu nową trasą rowerową przy osiedlu Olimpia Port

  Pomimo nienajlepszej aury, na sobotnim wspólnym testowaniu nowej trasy rowerowej nie zabrakło miłośników dwóch kółek.

 • Znakowanie rowerów przez policję

  Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się policyjna akcja znakowania rowerów w ramach programu "Twój rower - Twoja właśność".

 • Rowerzyści podczas testowania nowej trasy rowerowej

  Na uczestników wielkiego testowania nowej trasy rowerowej czekała masa atrakcji.

 • rowerzyści piknik wrocław

  Każdy kto przyjechał w sobotnie południe do Parku Kolumba otrzymał rowerowe odblaski oraz miał szansę zdobyć rowerowe nagrody

 • bike cafe wrocław

  Organizatorzy zadbali również o to, żeby podczas deszczowej i wietrznej aury, cykliści mogli się nieco zagrzać przy kubku gorącej kawy od Bike Cafe, oraz kawałku pizzy od Happy Little Truck.


Imprezę przy osiedlu Olimpia Port zorganizowała firma Archicom. - Rower dziś to dla wielu wrocławian coś więcej niż weekendowa forma rekreacji. Coraz częściej staje się on codziennym sposobem na przemieszczanie się po mieście. Za ekologicznym myśleniem o transporcie powinna nadążać infrastruktura oraz przyjazne przestrzenie do rowerowych wypraw - tłumaczyli organizatorzy.

Na uczestników wielkiego testowania nowej trasy rowerowej czekała masa atrakcji. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się policyjna akcja znakowania rowerów w ramach programu "Twój rower - Twoja właśność". Można było również sprawdzić stan techniczny swojego jednaśladu w mobilnym serwisie Dr Bike'a, a na najmłodszych czekała Akademia Bezpiecznej Jazdy.

Organizatorzy zadbali również o to, żeby podczas deszczowej i wietrznej aury, cykliści mogli się nieco zagrzać przy kubku gorącej kawy od Bike Cafe, oraz kawałku pizzy od Happy Little Truck. Każdy kto przyjechał w sobotnie południe do Parku Kolumba otrzymał również rowerowe odblaski oraz mógł wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były rowerowe nagrody.

Nową, ponad 3 kilometrową trasę możecie prześledzić TUTAJ.Zgłoś uwagę