www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-50%
Nasz Wrocław MAX
Darmowe Wejścia
Rozrywka

ZOO Wrocław

ZOO Wrocław to największy ogród zoologiczny w Polsce. Żyje tu ponad 12 tysięcy zwierząt reprezentujących 1100 gatunków – większość z nich jest na wyginięciu.

Wizyta w Ogrodzie Zoologicznym to obowiązkowy punkt pobytu we Wrocławiu. W ciągu kilku godzin mamy szansę poznać rzadkie i oryginalne zwierzęta ze wszystkich kontynentów.

W ciągu kilku lat powstały nowe wybiegi, m.in. dla niedźwiedzi brunatnych, gibonów, pand małych, nosorożców. Przybyło także nowych lokatorów, w tym zwierząt wyjątkowo rzadkich, jak okapi, manaty, pantery śnieżne i mgliste. Dzisiaj w Zoo żyje około 14 tys. zwierząt reprezentujących 1100 gatunków.

W pobliżu Ogrodu Zoologicznego znajdują się także inne atrakcje: Hala Stulecia, Pergola z Fontanną Multimedialną, Park Szczytnicki oraz Pawilon Czterech Kopuł.

Afrykarium w Zoo Wrocław

Największą atrakcją jest Afrykarium – unikatowe na skalę światową oceanarium prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd – od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo. Zachwycają m.in. żółwie, kolorowe ryby, hipopotamy, płaszczki, rekiny, pingwiny i krokodyle oraz zjawiskowe manaty.

ZOO Wrocław jest czynne przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia, także we wszystkie święta – bez wyjątków. Godziny otwarcia mogą różnic się ze względu na sezon, najlepiej sprawdzać je na stronie Zoo Wrocław.

Szczegóły oferty dla posiadaczy aktywnego Statusu Podatnika w programie Nasz:

  • zniżka na zakup rocznej karty wstępu normalnej w wysokości 12.00 zł
  • zniżka na zakup rocznej karty wstępu ulgowej w wysokości 8.00 zł
  • zniżka na bilety indywidualne normalne w wysokości 40.00 zł
  • zniżka na bilety indywidualne ulgowe w wysokości 40.00 zł
  • zniżka na bilety rodzinne w wysokości 85,00 zł do wykorzystania we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem poniedziałków.

Każdy dorosły posiadacz Statusu Podatnika może kupić jednocześnie do 5 biletów indywidualnych ulgowych lub do 3 rocznych kart wstępu ulgowych dla dzieci do 18 roku życia, pozostających pod jego opieką prawną ze zniżką w wysokości 40 zł na każdy bilet indywidualny ulgowy oraz 8.00 zł na każdą roczną kartę wstępu ulgową.

Dla osób dorosłych posiadających aktywny Status Nasz Wrocław MAX, przewidziano dodatkowo zniżkę na zakup rocznej karty wstępu normalnej w wysokości 60.00 zł.

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

Bilety ze zniżką dostępne w kasie zoo

  • Status Podatnika i Status MAX: bilet wstępu normalny w cenie 30 zł; bilet wstępu ulgowy w cenie 20 zł; bilet wstępu rodzinny w cenie 145 zł
  • Status Podatnika: roczna karta normalna w cenie 108 zł, roczna karta ulgowa w cenie 72 zł
  • Status MAX: roczna karta normalna dla osoby dorosłej w cenie 60 zł

Darmowe wejście z Nasz Wrocław

Darmowe wejście raz na 365

  • Status Podatnika i Status MAX: bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej

Media społecznościowe

Galeria