www.wroclaw.pl
Sport

Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan – WCT

Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan, zaprasza wszystkie osoby, do uczestnictwa w programie WROCŁAW MAX.

Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan, zaprasza wszystkie osoby, do uczestnictwa w programie WROCŁAW MAX. Jeśli rozliczasz swój pit we Wrocławiu i jesteś w nim zameldowany – możesz skorzystać z jednego darmowego wejścia wraz z osoba towarzyszącą, na jedną z naszych czterech siłowni (zlokalizowanych w kilku miejscach we Wrocławiu). 

 Czas szybko mija, nie pozwól, aby „zaskoczyło" Cię lato. Zacznij przygotowania do ciepłego sezonu już od teraz. Dodaj sobie pewności siebie i koniecznie zrób ten pierwszy krok – weź udział w programie WROCŁAW MAX, przyjdź na naszą siłownię i zostań z nami na dłużej. 

 We Wrocławiu możesz skorzystać z wielu propozycji, które oferują różne kluby. Jednak Firma Spartan WTC ma oferty, które mogą przewyższyć pozostałe. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim brak zobowiązań! Uczęszczając do naszych Klubów nie podpisujesz żadnej umowy, płacisz jedynie za karnet miesięczny i o nic więcej się nie martwisz.

 W ramach jednego karnetu, możesz skorzystać z usług wszystkich Klubów Spartana, które znajdują się w czterech różnych, wrocławskich lokalizacjach: przy ulicy Wejherowskiej 34, przy ulicy Spiskiej 1, przy Lubińskiej 53 oraz przy ulicy Krajewskiego 2.  

Nie jesteśmy „sieciówkami”, więc odnajdziesz u nas spokój, miłą atmosferę,  przytulność, której próżno szukać u konkurencji oraz kameralność! Poczujesz się wyjątkowo i pewnie! Dodajmy do tego profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny, bezpłatny parking przed każdym obiektem i... nie masz wyjścia, musisz zostać z nami.

  Ale zanim zapłacisz za karnet, weź udział w programie WROCŁAW MAX i przyjdź do nas za darmo i sprawdź co oferujemy. Już dzisiaj weź udział w programie!

Więcej informacji o naszych siłowniach znajdziesz na naszej stronie: www.spartan.wroc.pl

 

Galeria