Ikona z kropkami www.wroclaw.pl
-17% zniżka
Sport

Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław

WKS Śląsk Wrocław to sportowy symbol miasta i jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich. Występuje w PKO Ekstraklasie.

WKS Śląsk Wrocław to sportowy symbol miasta i jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich. Występuje w PKO Ekstraklasie, a swoje mecze rozgrywa na Stadionie Wrocław.

Strategicznym obszarem działalności klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży. W Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław trenuje 250 wychowanków, a młodzieżowe drużyny Trójkolorowych zaliczane są do krajowej czołówki, z powodzeniem rywalizując także w turniejach międzynarodowych.

Bilety na mecze Śląska Wrocław można kupować on-line na stronie lub w kilkunastu stacjonarnych punktach sprzedaży na terenie Wrocławia. 

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone. Ze względu na epidemię i dbając o bezpieczeństwo klientów Miejska Dżungla jest zamknięta do odwołania.

Z uwagi na epidemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia dotyczące dystrybucji biletów na mecze piłkarskie, udział Śląska Wrocław w programie Nasz Wrocław oraz NaszWrocław365, zostaje zawieszony do odwołania.

Galeria