www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Wrocławski Klub Formaty

Miejska instytucja kultury, której początki sięgają 1980 r. Znana z cyklicznych imprez artystycznych i jako miejsce, gdzie można rozwijać swoje talenty i pasje.

Formaty otworzyły się uroczyście w marcu 2017 r. Klub powstał w miejscu starego, wyburzonego budynku. Przestrzeń zajmują cztery pracownie muzyczne, pracownia plastyczna, teatralna, wielofunkcyjna sala lustrzana z małą sceną mobilną. Sercem klubu jest sala koncertowo-widowiskowa.

Bogata oferta wydarzeń artystycznych i warsztatów 

Klub Formaty jest organizatorem wernisaży, koncertów, imprez plenerowych, spotkań arteterapeutycznych i festiwali. Do tej oferty dołącza warsztaty skierowane do każdej grupy wiekowej – od dzieci po seniorów. Można zapisać się np. do pracowni: wokalu, instrumentów klawiszowych, gitary, instrumentów perkusyjnych czy musicalu. Na pasjonatów tańca czekają zajęcia z hip-hopu, tańca współczesnego i towarzyskiego.

Utalentowani plastycznie mogą wstąpić na kurs ASP, do otwartej pracowni grafiki lub po prostu do pracowni plastycznej. Miłośnicy szachów, brydża, yogi, zumby czy fitness znajdą się w Formatach pod fachowym okiem doświadczonych instruktorów. Rodzicom mogą natomiast przypaść do gustu zajęcia muzyczno-ruchowe dla ich pociech albo poranne zajęcia ogólnorozwojowe 1-4 latków.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria