www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Wrocławski Klub Anima

Instytucja kulturalna z wieloletnią tradycją. Integruje wokół działań artystycznych ludzi w różnym wieku. Zajęcia tam prowadzone pozwalają rozwijać pasje.

 

 

Klub stara się organizować jak najwięcej wydarzeń, w których mogą brać udział zarówno klubowicze, jak i wszyscy wrocławianie, np. w ramach zapraszanych do ośrodka spektakli, festiwali czy koncertów. W Animie odbywają się również konkursy – literackie, recytatorskie, poetyckie i plastyczne. 

Codzienna działalność nie kończy się wraz z nadejściem ferii czy wakacji. W te wolne dni bowiem klub organizuje np. liczne warsztaty artystyczne. Pracujący w Animie, instruktorzy nie szczędzą sił ani czasu, żeby oferta placówki była atrakcyjna.

Artystycznie ponadlokalnie

Wrocławski Klub Anima jest również organizatorem imprez ponadlokalnych. Dzieci i młodzież z całego województwa są zapraszane na imprezy cykliczne, m.in. Konkurs Piosenki Filmowej i Musicalowej, konkursy recytatorskie, literackiej, plenery malarskie, a także przegląd zespołów muzycznych.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria