www.wroclaw.pl
Kultura

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Klub i restauracja Vertigo powstały z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo.

Vertigo Jazz Club & Restaurant powstał z miłości do jazzu i jedzenia, postanowiliśmy połączyć obie te pasje i tak od 2015 roku każdego dnia walczymy, aby wrocławska publika spojrzała na to zestawienie tak jak My - prawdziwi fanatycy.

Nie oznacza to jednak, że będziemy się ograniczać tylko do jednego gatunku muzycznego.

Vertigo to nie tylko koncerty jazzowe, bluesowe, swingowe czy jam session. To także teatr improwizacji, stand - up, bale, rewie i burleski w jedynym tego typu klubie we Wrocławiu.

Poza wybitną stroną muzyczną i gastronomiczną wkomponowany jest gwar koktajl baru. Wirtuozi kompozycji koktajlowych, z alkoholi popularnych i niszowych, wykreują zarówno klasyczne jak  i autorskie kompozycje. Nasza obsługa w takt melodii przywita Was i zaserwuje doskonałe utwory naszej kuchni. Czaka na Was symfonia specjałów w gronie znajomych, ballada smaku z drugą połówką, a może dźwięk spotkania w gronie przyjaciół. Czy muzyczna podróż w czasie jest tą w którą chcesz się wybrać z Vertigo?

Darmowe wejście z Nasz Wrocław

Darmowe wejście raz na 365 dni:

  • zaproszenia działają wyłącznie podczas podanych poniżej wydarzeń. Nie ma możliwości skorzystania z biletu na wydarzenie, którego nie ma na liście. Lista koncertów dostępna na stronie
  • Status Podatnika: bilet wstępu na wybrane koncerty dla osoby dorosłej, lista koncertów na stronie
  • Status MAX: bilet wstępu na wybrane koncerty dla osoby dorosłej wraz z osobą towarzyszącą, lista koncertów na stronie

Media społecznościowe

Galeria