www.wroclaw.pl
-15% zniżka
Gastronomia

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Klub i restauracja Vertigo powstały z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Vertigo Jazz Club & Restaurant nazywany jest „domem muzyki”, miejscem w którym jej miłośnicy czują się jak u siebie. To również przestrzeń, gdzie cofamy się w czasie do lat dwudziestych – elegancka, przytulna – została przygotowana ze starannością i myślą o każdym szczególe.


Vertigo Jazz Club & Restaurant to codziennie wydarzenia artystyczne, koncerty jazzowe, bluesowe, swingowe i nie tylko, teatr improwizacji, stand-up, jazzowe i bluesowe jam session i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem artystycznym klubu.


Vertigo Jazz Club & Restaurant to również bogato wyposażony bar oraz najlepsi barmani, a także wyśmienita kuchnia. Zarówno cocktaile jak i pyszne potrawy serwują Państwo do stolików fantastyczne i uśmiechnięte kelnerki. Lokal jest czynny prawie codziennie w godzinach od 18:00 do ostatniego gościa. W sezonie letnim zapraszamy do naszego ogródka gastronomicznego zlokalizowanego na ulicy Oławskiej 13.


Poza działalnością w lokalu, Vertigo to również trwający cały lipiec festiwal – Vertigo Summer Jazz Festival. Podczas miesiąca pełnego muzyki odwiedzamy bardzo wiele miejsc – naszych muzyków można zobaczyć i usłyszeć w parkach miejskich, na dachach, w komunikacji miejskiej… i w wielu innych nieoczywistych lokalizacjach.

 

Galeria